Trzeci sezon Millenium w Polsacie

MN 30/12/2007
Polsat
 Od 8 stycznia widzowie Polsatu będą mogli oglądać trzeci sezon serialu Millenium. Twórcą produkcji jest Chris Carter, pomysłodawca Z archiwum X. Serial Millenium był wielokrotnie nagradzany. Otrzymał m.in. wyróżnienie People's Choice Awards, a Lance Henriksen, który wcielił się w postać Franka Blacka, był trzykrotnie nominowany do Złotych Globów.

Głównym bohaterem Millenium jest Frank Black. Przeżywa on załamanie nerwowe, kiedy uświadamia sobie, że Grupa Millennium (razem z nią wykrywał sprawców zawiłych przestępstw) przyczyniła się do śmierci jego żony, a na dodatek jest odpowiedzialna za wypuszczenie groĹşnego wirusa. Frank nie potrafi jednak tego udowodnić. Bojąc się o życie swojej córki, opuszcza Seattle i zatrudnia się w FBI. Frank chce pomóc w śledztwie, które dotyczy katastrofy lotniczej, ale zostaje zignorowany. Współpracę z nim rozpoczyna tylko agentka Emma Hollis (Klea Scott). Produkcja będzie emitowana we wtorki po serialu Chirurdzy (8 stycznia o godz. 01:10, a 15 stycznia o 00:15).
    

Komentarze

 • widz
  #1 widz dnia 30-12-2007 10:38
  gdzina 01:10 i 00:15 icon_smileicon_smile
 • widz polsatu
  #2 widz polsatu dnia 30-12-2007 13:49
  czy oni zwariowali??!!! icon_evilicon_surprisedicon_evil Serial który był wielokrotnie nagradzany dać na 1:10 w nocy icon_surprised I kto to będzie oglądał?! Widocznie serial to straszna cienizna albo w polsacie siedzą ludzie, którzy o mediach nie mają zielonego pojęcia i w dodatku cierpią na bezsenność!!!
  To S K A N D A L !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_evilicon_evilicon_evil
 • as
  #3 as dnia 30-12-2007 13:58
  Jeżeli, to jest trzeci sezon, to znaczy że dwa poprzednie odniosły klapę i dlatego dali na te godziny.
 • widz polsatu
  #4 widz polsatu dnia 30-12-2007 16:55
  cytat: ,,Serial Millenium był wielokrotnie nagradzany. Otrzymał m.in. wyróżnienie People's Choice Awards, a Lance Henriksen, który wcielił się w postać Franka Blacka, był trzykrotnie nominowany do Złotych Globów." To chyba znaczy że serial "jakiś tam" sukces odniósł, nieprawdaż? icon_cool
 • as
  #5 as dnia 30-12-2007 19:18
  To jest to co napisałem w shoutboxie. To że odniósł sukces na świecie, to nie znaczy że tak jest w Polsce. Nagrody prestiżowe w USA nie dadzą pieniędzy polskiemu nadawcy. Tu się liczy zysk z reklam oraz udziały rynkowe. Pytam się co z tego, że ma nagrody jak nie zainteresował polskiego widza?
 • And
  #6 And dnia 30-12-2007 19:55
  A ten serial leciał już w Polsacie? W ogóle czy leciał w Polsce?
  Zresztą Polsat to samo zrobił z wielkim serialowym hitem z ,,Chirurgami"- na pewno serial spokojnie mógłby zgromadzić przed telewizorami z 5 mln widzów, gdyby pokazywany był o normalnej porze. Zyski z reklam byłyby ogromne. To co robi Polsat jest bezsensowne i bezzasadne! Oni sami pozbawiają się ogromnej kasy! icon_surprised Czyżby Nina była szpionem na usługach TVP? icon_cool
 • as
  #7 as dnia 30-12-2007 20:05
  Skoro to trzecie sezon, to widocznie był puszczany. Pierwszy sezon Chirurgów był puszczany dwukrotnie gdzieś w granicy 21.0022.00 i nie odniósł sukcesu, dlatego go dano na tak póĹşną porę. To jest tak jak mówiłem. W USA może jakiś serial oglądać dużo osób, osiągać prestiżowe nagrody, ale Polaków i tak to nie zainteresuje. Taki mamy kraj
 • And
  #8 And dnia 31-12-2007 00:11
  ,,Chirurdzy" mieli bardzo słabą reklamę w Polsacie. Nawet nie mówili o tym że otrzymał nagrodę Emmy. A np. ,,Skazany na śmierć" miał bardzo dobrą reklamę (krótkie spoty przerywające program, belki itp.) i odniósł ogromny sukces. Reklama dĹşwignią handlu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.