Za nami Sylwestrowa Moc Przebojów

MN 01/01/2008
Polsat
 Za nami wyjątkowa Sylwestrowa Moc Przebojów z Krakowa. Zabawa trwała prawie sześc godzin. Rok 2007 pożegnaliśmy w wyśmienitym towarzystwie. Na scenie pojawili sie się m.in. Boney M, Shakin' Stevens, Lou Bega, Urszula, Beata Kozidrak i Bajm, Justyna Steczkowska, Kashmir, Czerwone Gitary oraz Joanna Liszowska. Zapraszamy do obejrzenia galerii najciekawszych zdjęć z sylwestrowej zabawy.

Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów byli: Krzysztof Ibisz, Katarzyna Sowińska, Darek Maciborek, Agata Młynarska oraz Maciek Dowbor i Agnieszka Popielewicz. Koncert mogli oglądać widzowie Polsatu i Polsatu 2. Na tym drugim kanale impreza pokazywana była w szerokoekranowym 16:9. Przekaz realizowano w technologii High Definition.


Rusza Sylwestrowa Moc Przebojów.Shakin' Stevens śpiewa dla widzów Polsatu i Polsatu 2.Muzyka łączy pokolenia.Bajm świętował swoje trzydzieste urodziny.Tysiące osób bawi się na największej imprezie sylwestrowej w Polsce.Na scenie Boney M original member Maizie Williams.Maciej Dowbor i Agnieszka Popielewicz.Na widzów czekały konkursy z cennymi nagrodami.Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.Czerwone Gitary ciągle w formie.Lou Bega w towarzystwie pięknej kobiety.Joanna Liszowska, tryumfatorka drugiej edycji Jak Oni śpiewają.Szymon Wydra rozgrzewa publiczność.Mamy 2008 rok.Urszula i znane wszystkim Dmuchawce...Pocałunki na Rynku Głównym w Krakowie.Justyna Steczkowska i grupa taneczna.Maciej Dowbor i śnieżynki: Agnieszka Popielewicz i Katarzyna Sowińska.Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska oraz Darek Maciborek z RMF FM.To już koniec.
  

Komentarze

 • iks
  #1 iks dnia 01-01-2008 10:25
  Najlepszy sylwester pod słońcem! icon_greenicon_smile świetnie zorganizowana impreza:]
 • max
  #2 max dnia 01-01-2008 12:24
  Bawiło się ponad 190 tysięcy osób, a organizatorzy planowali tylko 150 tysięcy icon_smile
 • jacek
  #3 jacek dnia 01-01-2008 14:54
  A gdzie HBO??????????????????????????????????
 • .
  #4 . dnia 01-01-2008 16:52
  lepszy sylwek byl w wawie i w tvn-ie
 • iks
  #5 iks dnia 01-01-2008 22:31
  Właśnie najgorszy był w TVN.. wiało dosłownie nudą, publiczność w ogóle się nie bawiła! Moim zdaniem najlepszy był na Polsacie na 2 miejscu TVP2 , zdecydowanie za dużo gadania, mało piosenek! Były czasem bardzo wkurzające momenty:/ i na końcu TVN...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.