Gala Free Fight Federation w Polsacie. Walczą Trybson i Najman

MN 08/05/2019
Gala Free Fight Federation w Polsacie. Walczą Trybson i Najman
 Polsat pokaże galę FFF – Free Fight Federation. Jest to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce ludzi znanych z pierwszych stron gazet i portali internetowych.

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF Krystian Pudzianowski, gwiazdor disco polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem.

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman.

W trzeciej z głównych walk Greg Collins z „Odjazdowych bryk Braci Collins” spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

Transmisja gali FFF z Zielonej Góry 8 czerwca na antenie Telewizji Polsat. Bilety na galę FFF są już dostępne na eBilet.pl i aBilet.pl.


Komentarze

  • Marta
    #1 Marta dnia 08-06-2019 23:11
    Gala fajna wszystko super ale prowadzący masakra! Zero powagi, sposobu przygotowania do walki żart i po prostu brak profesjonalizmu. Pani Karolina mimo starań nie dała rady zapanować nad Redem o ile dobrze zapamiętałam no myślę trzeba nad tym popracować poza tym super dla kibiców mocnego sportu!!!!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.