Polsat pokaże polski serial kryminalny „Znaki”

MN 12/06/2019
Polsat pokaże polski serial kryminalny „Znaki”
 Telewizja Polsat pokaże polski serial kryminalny „Znaki”, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. Serial został wyprodukowany przez ATM Grupę dla AXN Central Europe. „Znaki” to połączenie gatunków – kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Do małej miejscowości o nazwie Sowie Doły przyjeżdża komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka). Ma objąć stanowisko komendanta policji. Trela razem z nastoletnią córką Niną (Magdalena Żak) zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym, prowadzonym przez aspirant Adę Nieradkę (Helena Sujecka) i jej męża, Błażeja (Michał Czernecki).Policjant poznaje mieszkańców Sowich Dołów i panujące w miasteczku zwyczaje. Jego niepokój wzbudza Jonasz (Andrzej Mastalerz) – lokalny mistyk, uchodzący za cudotwórcę. Komendant poznaje też Bławatską (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik), która opowiada mu o tajemniczym zabójstwie swojej córki, Laury. Mordercy sprzed 10 lat nigdy nie odnaleziono. Tymczasem do Ady dociera wiadomość o zniknięciu jej przyjaciółki, Patrycji. Rozpoczynają się poszukiwania. Nina, córka Treli, nawiązuje w szkole nowe znajomości, m.in. z Agatą (Helena Englert), córką burmistrza Antoniego Paszke (Mirosław Kropielnicki).

„Znaki” będzie można oglądać od 2 lipca we wtorki o 20:05 i 21:10 w Polsacie. Serial składa się z ośmiu odcinków.
  

Komentarze

 • Kamil
  #1 Kamil dnia 13-06-2019 10:06
  Oo! Polsat wykupił prawa do emisji. Pozdrawiam
 • 7240
  #2 POLSACIK dnia 13-06-2019 16:28
  Może to poprawi oglądalność
 • lolik
  #3 lolik dnia 15-06-2019 10:54
  Polsat kupuje polskie seriale od innych nadawców? Oj źle się tam dzieje...
 • 387
  #4 nieustraszony dnia 15-06-2019 14:54
  Nie źle się dzieje tylko to normalne. Rodzina zastępcza na comedy central też leciała i graczykowie. Więc to nic dziwnego.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.