Igrzyska Europejskie na sportowych antenach Polsatu

MN 14/06/2019
Igrzyska Europejskie na sportowych antenach Polsatu
 21 czerwca rozpoczną się Igrzyska Europejskie. Ponad 4000 sportowców z 50 krajów będzie rywalizować w 23 dyscyplinach o 200 kompletów medali, a zwycięzcy ośmiu dyscyplin uzyskają kwalifikacje na przyszłoroczne Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Transmisje z tego wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć na sportowych antenach Polsatu oraz na stronie polsatsport.pl.

Igrzyska Europejskie to impreza organizowana przez Europejski Komitet Olimpijski na wzór igrzysk panamerykańskich, azjatyckich czy afrykańskich. Pierwsza edycja miała miejsce cztery lata temu w Baku. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 21-30 czerwca. Na euroigrzyskach zobaczymy również reprezentantów Polski.

Ceremonię otwarcia euroigrzysk, którą, w piątek, 21 czerwca od godziny 21:00 pokaże Polsat Sport Extra, skomentują Przemysław Iwańczyk, Marcin Lepa i Artur Partyka. Ten sam skład komentatorski usłyszymy podczas ceremonii zamykającej wydarzenie, w niedzielę, 30 czerwca od godziny 21:00 na antenie Polsatu Sport.

W ciągu 10 dni na czterech kanałch sportowych – Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight – oraz na portalu polsatsport.pl zostanie przeprowadzonych ponad 300 godzin transmisji. Widzowie będą mogli zobaczyć zmagania w takich dyscyplinach jak: łucznictwo, lekkoatletyka, badminton, piłka plażowa, boks, koszyków trzyosobowa, kolarstwo, gimnastyka, strzelectwo, tenis stołowy czy zapasy i kajakarstwo.

Wydarzenia transmitowane na antenie skomentują m.in. Adam Romański, Janusz Pindera, Marcin Lepa, Aleksandra Szutenberg, Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski, Dominik Durniat, Maciej Turski, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Majewski i Artur Partyka.

Z Mińska relacje reporterskie będą przygotowywać specjalni wysłannicy Polsatu Sport – Artur Łukaszewski i Zbigniew Kołtoń. Nie zabraknie wywiadów z reprezentantami Polski, gwiazdami euroigrzysk, a także ciekawostek związanych z imprezą. Materiały przygotowywane przez ekipę Polsatu Sport będzie można zobaczyć codziennie na sportowych antenach Polsatu, portalu polsatsport.pl, a także w Polsat News i „Wydarzeniach”.
 

Komentarze

 • 1831
  #1 Staszek dnia 14-06-2019 17:02
  Zbigniew Kołtoń jest jakoś powiązany rodzinnie z Romanem?
 • Paw
  #2 Paw dnia 14-06-2019 18:40
  Mam nadzieję że te wydarzenia w Mińsku zostanie pokazane na aplikacji mobilnej Polsat sport
 • 1469
  #3 mario022917 dnia 16-06-2019 21:15
  oby transmisje były równierż na iplii? & codzienny magazyn na wzór baku 2015?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.