Srebrne Jabłka Pani w Polsacie

MN 09/02/2008
Polsat
 Polsat pokaże galę, podczas której zostaną wręczone Srebrne Jabłka Pani. Nagrody te przyznawane są najwspanialszym parom, a zwycięzców wybierają czytelniczki miesięcznika Pani. Gospodarzami uroczystości będą: Joanna Brodzik, Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska.

Laureaci otrzymają tytuł Pary Roku Pani oraz srebrne statuetki, które przedstawiają dwie połówki jabłka. W tym roku nominowani są: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Odetta Moro-Figurska i Michał Figurski, Dominika Gawenda i Paweł Sokal-Rurak, czyli Blue Cafe, Edyta Górniak i Darek Krupa, Anna Jopek i Marcin Kydryński, Beata i Robert Jansonowie, Ewa i Krzysztof Krauze, Hanna i Tomasz Lisowie, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Maciej Orłoś z żoną, Krystyna i Witold Pyrkoszowie, Anna Rogowska i Jacek Treliński, państwo Rynkowscy oraz Katarzyna i Cezary Ĺťakowie. Gwiazdy uświetnią uroczystość swoimi występami. Relacja z gali w piątek, 15.02 o godz. 20:00.


Komentarze

  • Ania
    #1 Ania dnia 15-02-2008 20:53
    Hanna i Tomasz Lis dostali jabłko. To chyba jakaś pomyłka. Chyba poprzez przekupstwo. To jabłko to chyba za anty pare. Cudowna miłość oparta na kłamstwie.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.