Puchar UEFA w Polsacie Sport

Hubert 19/02/2008
Kanały Polsat Sport
 W najbliższy czwartek obędzie się 16 spotkań rewanżowych Pucharu UEFA. Na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra zobaczymy 3 transmisje "na żywo". Będą to spotkania: Bayer Leverkusen - Galatasaray Stambuł, Helsingborgs - PSV Eindhoven oraz FC Nurnberg - Benfica Lizbona.

Bayer Leverkusen - Galatasaray Stambuł godz.16:55 (Polsat Sport)
W pierwszym spotkaniu padł remis 0:0, dzięki czemu w teoretycznie lepszej sytuacji do awansu są piłkarze z Leverkusen, którzy grają przed własną publicznością. Piłkarze ze Stambułu byli stroną przeważającą w pierwszym spotkaniu i gdyby nie dokonała postawa bramkarza Bayeru mogłoby się skończyć pogromem. Piłkarze z Leverkusen i ze Stambułu na pewno nie odpuszczą tego spotkania i możemy spodziewać się ciekawego pojedynku.

Helsingborgs - PSV Eindhoven godz.20:40 (Polsat Sport Extra)
Dwubramkowa przewaga PSV wydaje się być solidną zaliczką przed rewanżem. Szwedzi już nie raz udowodnili, że nie należy ich lekceważyć w spotkaniach u siebie, a zwłaszcza jeśli się ma w swoim składzie takiego asa jak byłego gracza m.in. Celticu Glasgow i Barcelony.

FC Nurnberg - Benfica Lizbona godz.20:55 (Polsat Sport)
Piłkarzom z Lizbony udało się wygrać w pierwszym spotkaniu 1:0, dzięki błędowi bramkarza Norymbergii Blazka. Skromne zwycięstwo u siebie może nie wystarczyć Benfice i musi się przygotować na "ostrą" przeprawę w Niemczech.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.