Dzieci zaśpiewają w Polsacie

MN 07/03/2008
Polsat
 Już w najbliższą niedzielę Polsat wyemituje pierwszy odcinek Przebojowych dzieci. Teleturniej zrealizowała spółka Profilm, która należy do grupy kapitałowej ATM. Gospodarzami show będą Edyta Herbuś i Maciej Rock. W każdym odcinku zobaczymy dzieci w wieku od 3 do 11 lat, które będą rywalizować ze sobą w konkursie piosenki.

Młodzi wykonawcy zmierzą się z najpopularniejszymi przebojami muzycznymi, a wspierać ich będą gwiazdy polskiej estrady. Artyści zaprezentują swój repertuar także w towarzystwie podopiecznych Fundacji Polsat. Gościem pierwszego odcinka będzie Michał Wiśniewski.

Reżyserem muzycznego show jest Michał Juszczakiewicz, gospodarz i autor popularnego Od przedszkola do Opola. Zwycięzcę każdego odcinka wyłoni swoim aplauzem publiczność, a jego natężenie zmierzy tzw. roklaskomierzr1;. Nagrody otrzymają wszyscy uczestnicy, ale na laureata będzie czekała dodatkowo nagroda specjalna - czytamy w komunikacie ATM Grupy. Program będzie można oglądać w każdą niedzielę o 16:45.Prowadzący show


Profilm Agencja Filmowa Sp. z o.o. powstała w 1988 roku. Firma zrealizowała m.in. Od przedszkola do Opola i program Babcia Róża i Gryzelka.


Komentarze

  • Julia z Berlina
    #1 Julia z Berlina dnia 07-11-2008 21:26
    Mam prawie 11 lat. Mam na imię julia. Kocham śpiewać i mojej ojczyznie Polska. Dziadek mój został deportowany za solidarność i dlatego ja urodziłam się tu i mieszkam. Chodzę tu do szkoły, ale jak skończę to wrucę na stałe do mojego kraju. Czy jest możliwość bym mogła wystąpić w tym programie???
    janmaria@vp.pl lub tel. 004930 37584606

    Julia Czopek

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.