Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu

MN 10/04/2008
Polsat
 W podwarszawskim Konstancinie ruszyły zdjęcia do nowej telenoweli Polsatu pt. Weterynarze. Jarosław Sander, który odpowiada za realizację filmów i seriali stacji, mówi Dziennikowi, że produkcja może zadebiutować na antenie już w czerwcu. Jednak ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Dziennik informuje, że w serialu będą przewijać się losy trzech rodzin z Warszawy i Konstancina. Produkcja pokaże środowisko weterynarzy, ale bohaterami będą również zwierzęta. Do końca maja ma powstać 14 epizodów. Jeśli serial się spodoba, to będzie kontynuowany.

Polsat liczy na popularność Weterynarzy, którzy początkowo będą emitowani dwa razy w tygodniu. Serial ma powtórzyć sukces M jak miłość. Jego głównym producentem i reżyserem jest Paweł Karpiński (Klan, W labiryncie), a za scenariusz odpowiada Marcin Strzelecki, do niedawna asystent Ilony Łepkowskiej, twórczyni M jak miłość. W produkcji pojawią się m.in. Cezary Morawski, Magdalena Wójcik, Paweł Deląg i Wiktor Zborowski - czytamy w Dzienniku.

Dodajmy, że Polsat pracuje także nad serialem Dom nad rozlewiskiem, który powstaje na podstawie debiutanckiej powieści autorstwa Małgorzaty Kalicińskiej.
 

Komentarze

 • Qrasch
  #1 Qrasch dnia 10-04-2008 17:46
  Redakcjo:
  Czy będą kręcone nowe odcinki Fali Zbrodni, jest planowane zakończenie emisji serialu Samo Życie?
  Są jakieś nowe informacje na temat Star Academy, kiedy jest planowana realizacja programu?
 • 1
  #2 MN dnia 10-04-2008 19:07
  Nowe odcinki Fali zbrodni nie będą kręcone (przynajmniej na razie). Samo życie będzie nadal emitowane. Co do Star Academy to nie ma nowych informacji na ten temat.
 • Vixcg
  #3 Vixcg dnia 11-04-2008 16:00
  Mam pyanie tzn. czy po wakacjach powstanie kolejna seria serialu Świat Według Kiepskich?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.