Gra o milion w Polsacie

MN 13/04/2008
Polsat
 W najbliższą sobotę o 17:45 w nowym teleturnieju Polsatu Strzał w 10 może po raz pierwszy paść główna wygrana. O milion złotych ma szansę zawalczyć tegoroczna maturzystka Monika WoĹşniak z Torunia. W eliminacjach jej wyższość musiała uznać policjantka Renata Maj-Kania z Kielc.

Monika WoĹşniak w drugiej rundzie zawędrowała do pytania za 100 tysięcy złotych, które brzmiało: ilu Polaków wolałoby kupić używane auto od Lecha Wałęsy niż Aleksandra Kwaśniewskiego? Zawodniczka zmieściła się w marginesie błędu. Jeśli nie zrezygnuje, to w najbliższą sobotę widzowie zobaczą jej grę o milion złotych. Monika WoĹşniak usłyszy wtedy to samo pytanie, na które odpowiadała przy walce o 100 tysięcy złotych, ale będzie musiała wytypować dokładniejszy wynik.


Monika WoĹşniak wygra milion złotych? (fot. Polsat)


Przypomnijmy, że Strzał w 10 zadebiutował na antenie Polsatu 29 marca br. Jego gospodarzem jest aktor i satyryk Cezary Pazura. Program jest polską wersją teleturnieju Power of 10 amerykańskiej telewizji CBS. Przed nagraniem ankieterzy zadają tysiącom osób pytania z różnych dziedzin życia. Uczestnicy muszą wyczuć nastroje oraz sposób myślenia Polaków i precyzyjnie odpowiedzieć na pytania ułożone na podstawie ankiet. Teleturniej produkuje ATM Grupa.
 

Komentarze

  • Widz 12
    #1 Widz 12 dnia 14-04-2008 16:26
    Droga redakcjo czy móglby sie dowiedziec czy polsat planuje kolejne serie takich seriali jak Świat wedlug Kiepskich oraz I kto tu rzadzi.Ja bym jeszcze dal 1 szanse I kto tu rzadzi a ty redakcjo jak myślisz?
  • 1
    #2 MN dnia 14-04-2008 19:43
    Tak, I kto tu rządzi będzie kontynuowany.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.