Sesja z twarzami Polsatu

MN 16/04/2008
Polsat
 W najnowszym numerze dwutygodnika Viva znalazły się zdjęcia z wyjątkowej sesji fotograficznej z udziałem gwiazd i szefostwa Polsatu. Na stronach magazynu zobaczyć można m.in. Macieja Dowbora, Macieja Rocka, Agnieszkę Popielewicz, Katarzynę Sowińską, Edytę Herbuś, Agatę Młynarską, Zygmunta Chajzera i Marka Horczyczaka.

W sesji wzięli udział także: przedstawiciele redakcji sportowej (Mateusz Borek, Marcin Feddek, Włodzimierz Zientarski, Jerzy Mielewski i Roman Kołtoń), twarze Wydarzeń oraz programów publicystycznych (Adam Kuklewicz, Beata Grabarczyk, Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała), aktorzy grający w serialach Polsatu, uczestnicy, jurorzy i gospodarze programu Jak Oni śpiewają oraz osoby kierujące Polsatem (Zygmunt Solorz-Ĺťak, Eryk Walkiewicz, Nina Terentiew, Maciej Stec i Mirosław Błaszczyk).

Gwiazdy słonecznej telewizji sfotografowano w niezwykłych wcieleniach oraz w wyjątkowych miejscach. Zdjęcia wykonali: Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek.Redakcja sportowa (fot. Viva/ Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek)
 

Komentarze

 • Justyna
  #1 Justyna dnia 18-04-2008 18:37
  Szanowna redakcjo:
  Czy są już jakieś informace na temet tegorocznego festiwalu Top Trendy tzn. kto poprowadzi festiwal oraz jake gwiazdy wystąpią?
 • 1
  #2 MN dnia 18-04-2008 19:27
  Niestety jeszcze nie wiadomo kto poprowadzi poszczególne koncerty. Wiadomo jednak, że na festiwalu zobaczymy jubileuszowe koncerty z okazji 40-lecia działalności artystycznej Krzysztofa Krawczyka i 25-lecia TLove.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.