Turniej tenisowy w Polsacie i Polsacie Sport

MN 19/04/2008
Kanały Polsat Sport
 Polsat i Polsat Sport wyemitują transmisje z Suzuki Warsaw Masters, pokazowego turnieju tenisowego kobiet. Odbędzie się on na korcie centralnym Warszawianki w dniach od 30 kwietnia do 4 maja 2008 roku. Na każdy dzień zaplanowano dwa mecze, a pula nagród to 105 tys. dolarów.

Organizatorzy informują również, że do udziału w turnieju zaproszono sześć tenisistek. Są to: Lindsay Davenport (USA), Jelena Diemientiewa (Rosja), Marta Domachowska (Polska), Maria Kirilenko (Rosja), Swietłana Kuzniecowa (Rosja) i Agnieszka Radwańska (Polska). Zawodniczki podzielone zostaną na dwie grupy: A i B (po trzy osoby). W trakcie pierwszych trzech dni imprezy zagrają każda z każdą. Dwie pierwsze zawodniczki z każdej z grup zmierzą się w półfinałach (w systemie A1 - B2 i B1 - A2). Zwyciężczynie półfinałów spotkają się w finale, a pokonane - w meczu o trzecie miejsce.

Na każdy dzień zaplanowano dwa spotkania (około 13:00 i po 15:00). Turniej pokaże Polsat Sport. Pierwszy półfinał (3 maja) i finał (4 maja) będzie można zobaczyć w Polsacie otwartym.


Komentarze

  • 123
    #1 Hubert dnia 20-04-2008 19:11
    Bardzo fajna impreza z gwiazdami nie tylko polskiego tenisa. Miło będzie obejrzeć icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.