Polsat Media ma swoją stronę

MN 26/04/2008
Polsat Media
 Uruchomiono witrynę internetową spółki Polsat Media, biura reklamy kanałów Polsatu i Czwórki. Serwis zawiera m.in. najważniejsze informacje na temat stacji telewizyjnych obsługiwanych przez biuro, wiadomości o działalności spółki, dane kontaktowe i zawiadomienie o możliwości podjęcia pracy w firmie Polsat Media.

W plikach do pobrania znaleĹşć można wszystkie dokumenty niezbędne do zlecenia kampanii reklamowej w stacjach obsługiwanych przez Polsat Media oraz materiały na temat Czwórki i kanałów Polsatu. Przygotowano także newsletter, który ma zawierać informacje na temat nowości i konkursów. Wkrótce zostaną uruchomione wszystkie opcje serwisu. Stronę zrealizował Work-Room. Dominującymi kolorami są: biały, czarny i szary.

Witryna dostępna jest pod adresem:
polsatmedia.pl
  

Komentarze

 • Damian
  #1 Damian dnia 27-04-2008 21:56
  Redakcjo:

  Czy Polsat ma zamiar zmienić oprawę graficzno-muzyczną? Jest to do Polsatu nie podobne żeby mieli tą samą animację trzeci rok (przynajmniej od 2000r). Osobiście znudziła mi się aktualna, dlatego że jingel REKLAMA do zwykła animacja. Proszę o odpowiedĹş.
 • 1
  #2 MN dnia 27-04-2008 23:23
  Aktualnie nie ma informacji na temat zmiany oprawy.
 • polsat
  #3 polsat dnia 30-04-2008 16:45
  Ale po co mają zmieniać? Ta jest na najwyższym poziomie. Wcześniej swoją oprawą zajmowali się graficy Polsatu, a nie profesjonalna firma i dlatego tak często była zmieniana.
  A nowa oprawa graficzna Polsatu jest już gotowa od 3 lat, ponieważ Polsat nie mógł się zdecydować i kupił 2 oprawy od razu. Nie wiadomo jednak kiedy wystartuje ta druga. Myślę że jeszcze kilka ładnych lat zanim ona zadebiutuje.
  Popatrz na oprawę TVN-u która zmienia się co 6 lat. Ta najnowsza też ma być na tak długi okres lub jeszcze dłużej-tak powiedziało kierownictwo stacji.
 • Damian
  #4 Damian dnia 06-05-2008 17:27
  @Polsat

  M.in. dlatego lubię POLSAT, bo zmieniają co jakiś czas grafikę. Ta jest dobra, ale dobrze by było gdyby chociaż oprawę muzyczną zmienili. A TVN mnie nie obchodzi, niech sobie kupują oprawy nawet na 20 lat. i tak nie oglądam. P.S. bardzp fajna oprawa muzyczna Interwencji.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.