Kulczycki nie wróci do Polsatu (akt.)

MN 17/05/2008
Polsat
 Jarosław Kulczycki na łamach Dziennika zdementował doniesienia Faktu, który podał, że dziennikarz wróci do Polsatu, gdzie poprowadzi Wydarzenia i zasili ekipę powstającego kanału informacyjnego Polsat News. Prezenter nie odejdzie na razie z zespołu Wiadomości TVP1, w którym pracuje od jesieni zeszłego roku

Prawdą jest jednak to, że otrzymał propozycję z Polsatu. - Na razie nie mam zamiaru zmieniać swojej sytuacji zawodowej - powiedział Kulczycki w rozmowie z Dziennikiem. Według Faktu prezenter miał opuścić Wiadomości z powodu planowanych zmian w zespole tego programu.

Przypomnijmy, że Kulczycki swoją przygodę z telewizją rozpoczynał właśnie w stacji Zygmunta Solorza-Ĺťaka, gdzie w 1994 roku pracował nad programami Nowa twarz (autorski projekt) i Oskar (magazyn filmowy). Następnie na dłuższy czas związał się z Dwójką, gdzie od 1995 roku pracował w redakcji oprawy, a od 2004 w Panoramie. W 2006 roku powrócił do Polsatu. W słonecznej telewizji przez około rok był prowadzącym i wydawcą magazynu reporterów Interwencja. Jesienią 2007 roku rozpoczął prowadzenie głównych wydań Wiadomości TVP1.Jarosław Kulczycki (fot. Polsat)


Komentarze

  • dumbo93
    #1 dumbo93 dnia 17-05-2008 21:22
    No nareszcie Polsat pomyślał. Trzeba go było od razu dać jako prowadzącego "Wydarzenia" a nie pakować do "Interwencji". Nareszcie porządny prezenter w Polsacie !!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.