Piłkarska gra Polsatu w komórce

MN 26/05/2008
Polsat
 Polsat zachęca do wzięcia udziału w zabawie EuroSMS 2008. Jest to pierwsza międzynarodowa gra sportowa typu rReal-time multiplayerr1; na telefony komórkowe. Bierze w niej udział już około 5 tysięcy Polaków. Do gry dołączają także Niemcy, Austriacy i Chorwaci.

EuroSMS 2008 obejmuje państwa, których zespoły narodowe rywalizują ze sobą w grupie B Euro 2008. Zabawa skierowana jest do fanów gier na telefony komórkowe oraz do wszystkich zainteresowanych zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Aktualnie trwa faza rozgrywek na poziomie narodowym. Aby rozpocząć grę należy wysłać wiadomość SMS o treści EURO pod numer 7383 (dla osób mieszkających w Polsce, koszt to 3,66 zł z VAT). W zamian system odeśle grę lub link. Uczestnik zabawy stworzy swojego wirtualnego gracza, a póĹşniej będzie mógł wyzwać innego użytkownika lub poczekać na to, aż sam zostanie wyzwany. Zawodnicy zmierzą się pojedynkach na rzuty karne. Następnie w każdym z państw wyłoniona zostanie Drużyna Narodowa (po ok. 10 tys. osób), której członkowie będą mieli szansę na rywalizację z przeciwnikami z grupy B. Na najlepszych czekają nagrody m.in. laptopy i samochód.

Pomysłodawcą i autorem projektu jest Piotr Ostaszewski, dyrektor Działu Nowe Media w Polsacie. Strona internetowa projektu (eurosms2008.eu) dostępna jest w języku polskim, niemieckim i chorwackim. Zawiera regulamin, informacje na temat gry i rankingi graczy. Natomiast na antenach kanałów Polsatu oglądać można spoty reklamowe zachęcające do udziału w zabawie oraz krótkie programy informujące o przebiegu gry (programy przygotowywane są przez firmę TeleMedia InteracTV).Program z informacjami na temat gry

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.