Będzie Polsat 24?

MN 15/12/2006
Polsat
 Być może wkrótce powstanie nowa stacja tematyczna Polsatu. Tym razem ma to być kanał o profilu informacyjno-biznesowym, który ma być konkurencją dla pierwszej, polskiej stacji informacyjnej - TVN 24.

Według Dziennika nowa stacja ma powstać na bazie istniejącej TV Biznes, od której Zygmunt Solorz, właściciel Polsatu, otrzymał ofertę kupna. Według gazety do Solorza wpłynęły dwie oferty: współpracy programowej i kupna telewizji. Przedstawiciele Polsatu przyznali w rozmowie z Dziennikiem, że rozważana propozycję kupna TV Biznes. Z kolei prezes pierwszej polskiej telewizji biznesowej mówi jedynie o współpracy programowej.

Solorz angażując się w powstanie informacyjno-biznesowej telewizji może spełnić swoje marzenie - konkurować z TVN24. Przypomnijmy, że w listopadzie z ramówki Polsatu wypadł codzienny magazyn biznesowy Biznes Wydarzenia. W ostatnim wydaniu programu, prowadzący Wojciech Szeląg, mówił, że wkrótce ruszy nowy projekty biznesowy TV Polsat, co może oznaczać, że prace nad nowa stacją trwają już od kilku miesięcy.


Żródło: Dziennik, media2.pl, informacja własna
 

Komentarze

 • 18
  #1 Kamil2 dnia 17-04-2007 15:53
  Jakby kanał miał faktycznie to Polsat musiałby bardzo dużo zainwestować w studio i prowadzących, aby przebić oglądalność TVN24 i wkrótce TVP Info (który powstanie na bazie TVP3 i moim zdaniem będzie miał wysoką oglądalność)
 • natalka
  #2 natalka dnia 21-02-2009 21:06
  wlasnie ze to sie nazywa Polsat News a nie Polsat 24
  na swojej stronie pomylaja nawy kanalow troche to dziwne

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.