Gawryluk z programem w Polsacie

MN 29/05/2008
Polsat
 Dziennik informuje, że Polsat wprowadzi do ramówki nowy program publicystyczny zatytułowany Dorota Gawryluk. Konfrontacje. Projekt wystartuje w dniu inauguracji emisji kanału informacyjnego Polsat News, czyli 4 czerwca. Autorski magazyn Doroty Gawryluk będzie emitowany w środy po 23:00.

Widowisko ma być realizowane z udziałem publiczności. W czerwcu, kiedy Polsat na żywo transmitować będzie większość spotkań Euro 2008, magazyn Gawryluk będzie emitowany w okolicach godz. 23:00. Jesienią ma wrócić o wcześniejszej porze. Przypomnijmy, że Polsat nie miał stałego programu publicystycznego od jesieni zeszłego roku, gdy ze stacji odszedł Tomasz Lis i zakończono emisję jego talk-show Co z tą Polską?

Warto dodać, że Dorota Gawryluk na zmianę z Beatą Grabarczyk i Jarosławem Gugałą poprowadzi godzinny program w paśmie To był dzień w kanale Polsat News. Ma on się składać z dwóch części: rozmowy z gościem dnia i komentarzy na temat innych wydarzeń. Dodajmy, że z ramówki TV Biznes zniknął już codzienny program publicystyczny Doroty Gawryluk pt. Sam na sam (nie znajdzie się on jednak w ofercie Polsatu News).Dorota Gawryluk
Ĺšródło informacji: Dziennik
 

Komentarze

  • BARTEK
    #1 BARTEK dnia 29-05-2008 08:59
    Już w Środę o 23 : 15 w programie na stronie Polsatu jest
  • 106
    #2 Kamilo dnia 30-05-2008 12:55
    Wirtualnemedia: To był dzień nie będzie pasmem wieczornym, ale tytułem programu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.