EuroSMS 2008 na finiszu

MN 18/06/2008
Polsat
 Tylko do piątku do północy trwa zabawa EuroSMS 2008. Jest to pierwsza międzynarodowa gra sportowa typu rReal-time multiplayerr1; na telefony komórkowe. Projekt wystartował na początku maja, a jego pomysłodawcą i autorem jest Piotr Ostaszewski, dyrektor Działu Nowe Media w Polsacie.

Aktualnie w zabawie bierze udział ponad 8 tysięcy Polaków oraz w sumie około tysiąc Niemców, Austriaków i Chorwatów. Przypomnijmy, że EuroSMS 2008 obejmuje państwa, których zespoły narodowe rywalizowały ze sobą w grupie B Euro 2008. Zawodnicy mierzą się w wirtualnych pojedynkach na rzuty karne. Na najlepszych czekają nagrody (na Polaków m.in. laptopy i samochód).


Strona internetowa przedsięwzięcia: eurosms2008.eu


Są trzy możliwości wzięcia udziału w zabawie. Pierwsza polega na pobraniu gry Java na telefon komórkowy. Aby to zrobić należy wysłać wiadomość SMS o treści EURO pod numer 7383 (3,66 zł z VAT/SMS). Drugi wariant to gra przez WAP (ten sam numer telefonu - system odeśle wiadomość z zakładką WAP). Ostatnia możliwość to gra SMS (na początek trzeba wysłać wiadomość z proponowanym pseudonimem pod numer 7072 - 0,61 zł z VAT/SMS).

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.