Nowy nadajnik: Polsat czeka na opinie widzów

MN 20/07/2008
Polsat
 Polsat przygotował specjalny formularz internetowy, który posłuży mieszkańcom Warszawy i okolic do przekazywania informacji o odbiorze stacji z nowego nadajnika zlokalizowanego w Łazach. Widzowie mają możliwość określenia jakości odbioru, wielkości odbić obrazu oraz szumów z dotychczasowych i nowych parametrów.

Formularz (kliknij, aby zobaczyć) przeznaczony jest głównie dla osób, które mieszkają na północ lub północny wschód od centrum stolicy. Oprócz określenia jakości odbioru, można także przekazać uwagi dodatkowe na temat zmiany lokalizacji i częstotliwości nadajnika. Dojdzie do niej w nocy z poniedziałku na wtorek. W związku z tym planowana jest przerwa techniczna w emisji w godz. od 03:00 do 05:00 rano.

Naziemny sygnał telewizyjny będzie docierać do mieszkańców Warszawy i Mazowsza już nie z Pałacu Kultury i Nauki, ale z nowych nadajników umieszczonych na obiekcie nadawczym w Łazach, który znajduje się w okolicy Janek pod Warszawą. Ma to polepszyć to zasięg emisji programów (Polsatu, Czwórki, a także telewizji TVN, Pulsu oraz kanałów TVP). Zmiana ta dla części osób, głównie tych mieszkających w centrum Warszawy, spowoduje konieczność przekierowania anten i potrzebę ponownego zaprogramowania odbiorników telewizyjnych (kanały UHF: Polsat - 44, Czwórka - 33).
 

Komentarze

  • maciejka
    #1 maciejka dnia 22-07-2008 21:31
    Tragedia, nie daje się oglądać a jestem w odległości około 3-5 km.icon_cry
  • abonent Cyfrowego Polsatu
    #2 abonent Cyfrowego Polsatu dnia 23-07-2008 16:45
    Tragedia to jest na platformie cyfrowego polsatu z kanałami TVP -SKANDAL!!! Żeby na ''cyfrowej platformie'' były nadawane programy pobierane ze zwykłej anteny. Są takie odbicia,ze lepiej odbierać TVP1 i 2 na zwykłym drucie...niż na ich ''platformie'' Żałosne!!! Skończy mi się umowa i w życiu nigdy więcej ''Cyfrowego Polsatu'' Kpiny sobie robią z abonentów!!!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.