Fabryka Polsatu rozpoczyna produkcję

MN 27/08/2008
Polsat
 Wielkimi krokami zbliża się Fabryka gwiazd, nowe widowisko Polsatu. Stacja poinformowała, że w drodze castingów wybrano około 40 utalentowanych osób. Następnie kandydatów na muzyczne gwiazdy zaproszono na zgrupowanie, podczas którego ich umiejętności sprawdzał m.in. Adam Sztaba.

Badano tam nie tylko zdolności wokalne, ale także podstawową wiedzę z zakresu muzyki. Z całej grupy tylko 15 osób przejdzie się do dalszego etapu i zamieszka w domu naszpikowanym kamerami, gdzie eksperci będą ich przygotowywać do piątkowych występów przed widzami Polsatu. Podczas tych cotygodniowych widowisk zawodników oceni profesjonalne jury, na którego czele stanie Kayah. Dyrektorem tytułowej fabryki i szefem orkiestry będzie Adam Sztaba, a całość poprowadzi Maciej Rock.

Pierwsze wydanie Fabryki gwiazd zostanie pokazane w drugi piątek września o godz. 20:00. Będzie to około godzinny odcinek wprowadzający, który zatytułowano Selekcja. Oficjalny start nastąpi tydzień póĹşniej i od tej pory w każdy piątek o 20:00 stacja planuje emitować blisko dwugodzinne koncerty na żywo. Natomiast w przedostatni poniedziałek września rusza emisja codziennych programów z relacjami z przygotowań do występów. Około półgodzinne wydania będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 17:30. Producentem projektu jest Endemol Polska. Dodajmy, że Fabryka gwiazd doczekała się wersji w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.


Komentarze

  • Widz 12
    #1 Widz 12 dnia 27-08-2008 19:34
    Redakcjo:Kiedy polsat będzie miał prezentacje jesiennej ramówki tak jak to miała TVP 25.08.08r. na której zgromadzili się wszyscy aktorzy i prowadzący programy.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.