Nowy projekt spółki Redefine

MN 06/09/2008
Polsat
 Spółka Redefine realizuje stronę internetową programu Ranking gwiazd. Na łamach serwisu można znaleĹşć sylwetki uczestniczek i prowadzącego, a także zapowiedĹş najbliższego odcinka. Umieszczono również dział z informacjami o programie oraz odnośniki do materiałów filmowych z oferty aplikacji IPLA, które dotyczą widowiska.

Po rozpoczęciu show strona będzie wzbogacana o kolejne treści. Witryna dostępna jest pod adresem rankinggwiazd.polsat.pl. Przypomnijmy, że w nowym projekcie Polsatu zobaczymy dziesięć znanych kobiet. Zadaniem bohaterek oraz stu ankietowanych mężczyzn będzie odpowiadanie na pikantne i wścibskie pytania, które dotyczą samych uczestniczek. Odpowiedzi będą miały postać rankingów, gdzie każda kobieta otrzyma miejsce od 1 do 10. Pierwsze pytanie będzie brzmiało: która z bohaterek miała w swoim życiu najwięcej partnerów seksualnych?


rankinggwiazd.polsat.pl


W programie wystąpią: Anna Dereszowska, Edyta Górniak, Weronika Książkiewicz, Aleksandra Kwaśniewska, Joanna Liszowska, Weronika Rosati, Katarzyna Sowińska, Justyna Steczkowska, Ewa Szabatin oraz Grażyna Wolszczak. Całość poprowadzi Borys Szyc. Ranking gwiazd będzie emitowany od dzisiaj w soboty i niedziele o godz. 19:30. Program dla Polsatu produkuje firma Rochstar.


Komentarze

  • Marek
    #1 Marek dnia 07-09-2008 14:00
    Redakcjo:
    W nowej serii 'Jak oni śpiewają' w każdym odcinku będzie 4 juror. W tej roli zadebiutował już Adam Sztaba, czy wiadomo jakie osoby będą oceniać uczestników w kolejnych odcinkach programu?

    M.in. Michał Wiśniewski, Robert Leszczyński, Piotr Rubik i Robert Janson.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.