Rusza nowe widowisko Polsatu

MN 10/09/2008
Polsat
 Polsat ujawnił nazwiska osób, które zakwalifikowały się do programu Fabryka gwiazd. Szczęśliwcy musieli przejść długą drogę. Podczas kilku castingów przesłuchano blisko 5 tysięcy chętnych. Z tej grupy tylko około 40 osób zaproszono na specjalne zgrupowanie. Właśnie tam wybrano ostateczny skład.

W programie wystąpią: Nina Kodorska, Malwina Kusior, Marta Maćkowska, Agata Malcherek, Martyna Melosik, Marina Milov, Katarzyna Muszyńska, Julita Woś, Piotr Dymała, Mateusz Krautwurst, Roman Lasota, Marcin Szymański, Marcin Maliszewski, Przemysław Puk i Nick Sinckler.


Uczestnicy programu


Te osoby zyskają szansę na zamieszkanie w Akademii, gdzie eksperci będą ich przygotowywać do piątkowych występów przed widzami Polsatu. Co tydzień zawodnicy wykonają inny utwór, który zostanie im przydzielony przez Adama Sztabę, Dyrektora Akademii. Podczas Gal zawodników oceni profesjonalne jury. W jego skład wejdą: piosenkarka Kayah, raper Tede, Marcin Bisiorek z Radia Eska oraz tekściarz Marek Dutkiewicz. Natomiast telewidzowie będą mogli głosować na swoich faworytów (za pomocą SMS-ów). Całość poprowadzi Maciej Rock. Producentem projektu jest Endemol Polska. Fabryka gwiazd powstaje na podstawie formatu, który w Hiszpanii ukazuje się pod nazwą Operacion Triunfo, a np. we Francji znany jest jako Star Academy. W Polsce widowisko startuje 19 września o 20:00.


Komentarze

 • Michał
  #1 Michał dnia 12-09-2008 14:51
  Redakcjo:
  Fabryka Gwiazd miała ruszyć z emisją 19 września, natomiast w programie na dziś w telegazecie TV Polsat jest o 20.00 Fabryka Gwiazd- selekcja. To jest błąd w programie czy data 19 września odnosi się do pierwszego wydania na żywo?
  Drugie pytanie: kto będzie w najblizszym Jak oni śpiewają czwartym jurorem?

  1. Program Selekcja zostanie pokazany w sobotę o 15:05. Wydania na żywo stratują 19 września.
  2. Będzie to Piotr Rubik.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.