Terentiew zdradza plany

MN 30/12/2006
Polsat
 Nina Terentiew, doradca programowy zarządu telewizji Polsat do spraw produkcji polskiej, w rozmowie z Super Expresem zdradza kilka szczegółów dotyczących nowej, wiosennej ramówki TV Polsat.

Lokomotywami stacji mają być seriale i programy rozrywkowe. Terentiew przyznała także, że myśli o własnym programie. Odpowiedzią Polsatu na kolejną edycję Tańca z gwiazdami, ma być nowa wersja Idola, w której do boju o kontrakt płytowy wystartuje 13 gwiazd polskich seriali. W stacji Zygmunta Solorza pojawi się również sitcom, który ma być odpowiedzią na TVN-owską Nianię. W wypadku Polsatu opiekunką ma być mężczyzna. Terentiew przypomina, że w Polsacie będzie można zobaczyć także inne produkcje serialowe - międzynarodową produkcję Wojna i pokój oraz serial Agnieszki Holland Ekipa.

Zimą w Polsacie będzie można zobaczyć premierowe odcinki seriali Pierwsza miłość,Samo życie, Fala zbrodni i Świat według Kiepskich. W niedzielę, 21 stycznia kanał rozpocznie emisję premierowej serii odcinkowej opowieści Skazany na śmierć Zobaczymy także CSI: Kryminalne zagadki Miami, znane z anteny AXN. Stacja przypomni pierwsze dwie serie serialu Gotowe na wszystko oraz pierwszą serialu Chirurdzy. W marcu pojawią się nowe odcinki tego serialu.


Więcej szczegółów dotyczących zimowej ramówki znajdą Państwo TUTAJ.

Źródło: Super Express, media2.pl


Komentarze

  • Rudolf
    #1 Rudolf dnia 31-12-2006 11:52
    Zdaje się, że będzie bardzo ciekawie.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.