Premiera nowego serialu Polsatu

MN 01/10/2008
Polsat
 Dziś o 20:30 Polsat pokaże pierwszy odcinek komedii detektywistycznej Piotra Wereśniaka pt. Agentki. W tytułowych rolach zobaczymy: Annę Guzik, Agnieszkę Sienkiewicz, Reginę McRacowicz i Joannę Jeżewską. Pojawią się również m.in. Krzysztof Respondek, Michał Lesień oraz Bartłomiej Topa.

Natomiast gościnnie wystąpią m.in. Joanna Kurowska, Marysia Góralczyk, Michał Milowicz, Zofia Merle i Witold Pyrkosz. W pierwszym odcinku poznamy nadkomisarz Joannę (Anna Guzik), która postanawia odejść z policji. Z kolei ojciec daje jej nietypowy prezent r11; kawiarnię. Joanna chce rozpocząć ciche i spokojne życie. Okazuje się to jednak trudniejsze niż myślała, ponieważ klienci proszą nie tylko o kawę, ale także o pomoc np. śledzenie niewiernego męża. W kolejnych epizodach do Joanny dołączą następne agentki: Magda (Agnieszka Sienkiewicz), Irina (Regina McRacowicz) i Ewa (Joanna Jeżewska).


Agentki (fot. materiały prasowe)


Producentem serialu jest firma MTL Maxfilm. Premierowe odcinki będą emitowane w środy o 20:30, a powtórki r11; w soboty o 17:45. Więcej informacji można znaleĹşć na oficjalnej stronie Agentek. Dodajmy, że produkcja ma również swój kanał w ipla.
 

Komentarze

 • CP
  #1 CP dnia 01-10-2008 11:17
  caly czas jakies glupoty.... a gdzie nowe kanaly HD i ogolne??? platforma zrobila sie zalosna!
 • 135
  #2 Krisss16 dnia 01-10-2008 12:06
  Poczekajmy jeszcze do 6 paĹşdziernika, może oprócz Polsat Play i Polsat Cafe jakieś kanały dołączą... wkońcu 6 paĹşdziernik będzie to pierwszy poniedziałek miesiąca, a może nie chcieli dodawać nowych kanałów w środku tygodnia, a ni też na weekend, gdzie nie wszyscy wykorzystują ten moment na siedzenie przed TV icon_redface A jak 6-tego nie dołączą nic oprócz Polsat Play i Polsat Cafe, no to wtedy będzie lipa icon_cry
 • POLAND
  #3 POLAND dnia 02-10-2008 16:53
  Co do serialu to jest fajny ale minie jeszcze trochę czasu za nim się rozkręci

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.