Nowy teleturniej w Polsacie

MN 13/10/2008
Polsat
 W nocnym paśmie Polsatu pojawił się nowy teleturniej interaktywny pt. Rajska plaża. Jego formuła nawiązuje do Dziewczyn w bikini, które przez pewien czas gościły na antenie stacji. Oba te quizy łączy m.in. postać prezenterki ubranej w bikini i scenografia imitująca egzotyczną plażę.

Rajska plaża to propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią rozwiązywać zagadki. Każdy ma szansę wygrać pieniądze nie wychodząc z domu. Wystarczy wykręcić jeden z podanych na ekranie numerów telefonu, trafić do studia i poprawnie odpowiedzieć na pytanie. Program prowadzi m.in. Monika GoĹşdzialska, znana z programu Big Brother. Rajską plażę można oglądać od poniedziałku do środy w paśmie nocnym. Natomiast w wybrane czwartki, piątki i soboty pokazywany jest r11; znany już widzom r11; teleturniej Ale kasa. Producentem obu projektów jest niemiecka spółka 9live International.
  

Komentarze

 • nana
  #1 nana dnia 14-10-2008 13:15
  icon_smile sUPER JEST MONIKA SUPER JAKIE CIAŁKO .POZAZDROŚCIĆ MĘŻOWIicon_surprised
 • Alek
  #2 Alek dnia 14-10-2008 13:17
  Masz rację super dziewczyna i pomimo nocnego programu zchowuje się bardzo kulturalnie i super piękna SUPER
 • Daniello
  #3 Daniello dnia 16-10-2008 20:11
  Oglądałem program ostatnio. Prowadziła go Magdalena Ambrożko, której już dawno nie widziałem i miło było ją znowu zobaczyćicon_smile Studio świetne, w ogóle nie podobne do dziewczyn w bikini.
 • kasia
  #4 kasia dnia 10-12-2008 21:51
  chyba Gozdzialska sama o sobie tu pisze słownictwo ubogie składnia zdań dramatyczna kto zadrudnił to badziewie a mązowi trzeba wspólczuc bo niezna zyciorysu tej pseudomodelkiicon_green haha porazka

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.