Puchar Włoch w Polsacie Sport

MN 09/01/2007
Kanały Polsat Sport
 Polsat Sport zakupił prawa do transmisji rozgrywek o piłkarski Puchar Włoch. Na antenie sportowej stacji Polsatu, widzowie zobaczą aż 14 decydujących spotkań w walce o to trofeum od fazy ćwierćfinałowej.

O Puchar Włoch walczą w tym sezonie m.in. AC Milan, Inter Mediolan, AS Roma i Chievo w barwach, którego występuje reprezentant Polski Kamil Kosowski. Mecze piłkarskiego Pucharu Włoch, komentować będą na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra między innymi: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Grzegorz Michalewski oraz Mariusz Jankowski.

Plan najbliższych spotkań Pucharu Włoch na antenie Polsatu Sport:

Polsat Sport (9.01)
20.55 - na żywo Puchar Włoch: Empoli - Inter Mediolan

Polsat Sport (10.01)
20.25 - na żywo Puchar Włoch: Sampdoria - Chievo

Polsat Sport Extra (10.01)
20.55 - na żywo Puchar Włoch: AS Roma - AC Parma

Polsat Sport(11.01)
20.55 - na żywo: Puchar Włoch: AC Milan - Arezzo


Źródło: Centrum prasowe Polsatu


Komentarze

  • trojan
    #1 trojan dnia 14-01-2007 12:46
    Ciekawe.icon_smileicon_smileicon_smile Polsat miał już różne prawa do pokazywania piłkarskich spotkań icon_cryicon_cryicon_cry (liga rosyjska ukraińska i coś tam jeszcze ) i nigdy nic z tego nie wyszło więc niech się teraz za bardzo nie podniecają. POCZEKAMY ZOBACZYMY.
    A tak nawiasem mówiąc to niech w końcu ściągną z anteny tę parszywą ligę grecką icon_evilicon_evilicon_evilicon_evilicon_evil , kto to badziewie ogląda. icon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.