Zmiany w ofercie Polsatu

MN 24/12/2008
Polsat
 Jak już informowaliśmy, w styczniu w ramówce Polsatu pojawi się więcej powtórek, a część produkcji zupełnie zniknie z oferty. Przedstawiamy dodatkowe wiadomości na temat zmian w ramówce słonecznej telewizji, które będą wprowadzane stopniowo od początku następnego miesiąca.

Program Strefa tajemnic będzie pokazywany do 18 stycznia. Następnie zastąpi go dodatkowy odcinek sitcomu I kto tu rządzi? (niedziela, godz. 19:30). Kości pozostaną w ofercie do 11 stycznia. Właśnie wtedy zostanie pokazany ostatni epizod drugiego sezonu. Od kolejnego tygodnia ich miejsce zajmie wieczorny film fabularny, który ma rozpoczynać się godzinę wcześniej niż do tej pory (niedziela, 22:05).

Podobny los spotka Daleko od noszy. Serial będzie emitowany do 14 stycznia. Następnie na jego pozycję wkroczą komedie, których start zaplanowano na okolice godz. 23:00 (środy). Natomiast nowy serial Dopóki śmierć nas nie rozłączy będzie nadawany do 28 stycznia. Właśnie wtedy na antenie pojawi się ostatni odcinek pierwszej serii. PóĹşniej jego miejsce zajmie Zwariowany świat Malcolma (od poniedziałku do piątku o godz 15:15).

Na razie nie ma informacji odnośnie dalszej emisji wycofywanych produkcji.
 

Komentarze

 • ztęskniona
  #21 ztęskniona dnia 21-04-2009 21:51
  serverx jak tak bardzo wiesz chcesz siedzieć z dziewczyną na jakimś romantycznym filmie to zapraszam do kina ;]

  Hmm Nawet jakbym była psem to wierz mi nic Ci do tego ;D
  AaaAAaa iii nie czuje potrzeby leczenia się icon_wink)
 • :)
  #22 :) dnia 20-05-2009 18:47
  mam nadzieje ze sie nie obraziłas dobrze ze mam telewizje N i robie i ogladam co chce nie musze ogladac reklam icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.