BliĹşniacy w rodzinie Kwiatkowskich

MN 15/02/2009
Polsat
 Twórcy serialu Rodzina zastępcza, który gości na antenie Polsatu już dziesięć lat, postanowili ponownie odmłodzić obsadę. Tym razem do ekipy dołączyli ośmioletni bracia bliĹşniacy r11; Adam i Jakub Zdrójkowscy. Młodych aktorów przedstawiono podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu.

Adam i Jakub Zdrójkowscy wcielają się w role chłopców, którymi po śmierci babci nie miał się kto zaopiekować. Zostają więc przygarnięci przez Kwiatkowskich (wywiad z braćmi można znaleĹşć w ipla).

Rodzina zastępcza zadebiutowała na antenie Polsatu w 1999 r. Od 2004 r. ukazuje się pod nazwą Rodzina zastępcza plus. W tym roku serial obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Specjalna uroczystość z tej okazji odbyła się w stołecznym klubie Capitol w trakcie prezentacji wiosennej ramówki słonecznej telewizji.
 

Komentarze

  • Rzeznik
    #1 Rzeznik dnia 17-02-2009 12:21
    Moze lepiej by bylo gdy ta serie juz zakonczyli, bo to sie nudne robi. Zwlaszcza to w jaki sposob dolaczyli poprzednia dwojke. Ukradli pulpety i bez zadnych formalnosci wyroku sadowego itp itd dalaczyli do ich rodziny. Nie ma sensu robic z tego drugiego Klanu czy plebani.
  • szymon22
    #2 szymon22 dnia 20-02-2010 15:09
    @Rzecznik. To jest absolutna nie prawda co ty wypusujesz na tym forum. Przecież oni nie ukradli amtych dzieciaków,bo jakąś zgode i nakaz sądowy musieli mnieć,żeby adoptować. Nie zgadzam się z tym co napisałeś że, nie ma sensu robyć z tego Klanu oraz Plebanii. Najpierw się zastanów , zanim drugi raz coś napiszesz okey???? A nie takie bzdury wypisujesz oraz ggłupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!icon_evil

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.