Jeszcze więcej siatkówki w kanałach Polsatu

MN 04/03/2009
Polsat
 Telewizja Polsat nabyła kolejne siatkarskie prawa transmisyjne: do Ligi Światowej, cyklu World Grand Prix (do 2014) oraz Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń (do sezonu 2011/2012). Oznacza to, że stacja dysponować będzie całością praw telewizyjnych do siatkówki.

Obejmują one również: rozgrywki ligowe mężczyzn i kobiet, europejskie puchary oraz turnieje z udziałem obu naszych reprezentacji. r11; Wyniki oglądalności pokazują, że warto stawiać na siatkówkę, obok boksu zawodowego to w tej chwili najlepiej oglądane dyscypliny r11; powiedział Marian Kmita, dyrektor redakcji sportowej Telewizji Polsat.

Mecze siatkarskie znajdują się w ofercie kanałów sportowych Polsatu, rozgrywki ligowe równolegle pokazuje telewizyjna Czwórka, a mecze reprezentacji Polski będą relacjonowane również na antenie Polsatu otwartego. Polsat pochwalił się, że jest najpoważniejszym partnerem światowej federacji siatkarskiej FIVB (obok południowoamerykańskiej Telewizji Globo).
  

Komentarze

 • tytusek
  #1 tytusek dnia 04-03-2009 22:25
  E tam Pan Marian pewnie troche bajeruje siatkówka jest ok, ale gdyby POLSAT z TVN wygrał wyścig do EKSTRAKLASY PIŁki NOŻNEJ mówił by inaczej.
  Podpowiadam brakuje jeszcze praw do PILKI WODNEJ, LIGI WARCABOWEJ, SZACHOWEJ no i przeciez HOKEJA NA TRAWIE. a zawody POLO.
 • gustlik
  #2 gustlik dnia 05-03-2009 07:42
  Moze w koncu zakupili by prawa do jakiejs ludzkiej ligi pilki noznej,a nie nadaja jakies dziadostwo ze szkocji czy holandii.Wstyd zeby najwieksza w Polsce platforma nie miala czolowej europejskiej ligi.
 • DEgust
  #3 DEgust dnia 06-03-2009 10:36
  Może jednak warto by było aby Polsat stworzył kanał poświęcony siatkówce skoro tak mocno w nią inwestują i mówię to całkiem serio.
 • Adi
  #4 Adi dnia 06-03-2009 18:41
  Siatkówka po co to komu . LICZY SIĘ TYLKO PIŁKA NOŻNA .
 • Luk@s
  #5 Luk@s dnia 08-03-2009 07:45
  Jestem kibicem,którego interesuje tylko LM i mecze reprezentacji w piłce nożnej.Polsat Sport ma świetną ramówkę,choć brakuje dobrej piłki Polsatowi to jednak uważam,że siatkówka jest dużo bardziej widowiskowa niż piłka nożna.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.