Marek Markiewicz opuszcza Polsat

MN 09/03/2009
Polsat
 Marek Markiewicz, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat, poinformował Zarząd Polsatu, że rezygnuje z dalszej współpracy i odchodzi z zajmowanego stanowiska. Markiewicz argumentował, że misja, którą założył sobie do wypełnienia, wyczerpała się.

Zarząd przyjął decyzję ze zrozumieniem oraz zaakceptował wniosek Marka Markiewicza. Markiewicz z Polsatem był związany od połowy lat dziewięćdziesiątych. Przez długi czas był autorem, a także prowadzącym programów Sztuka informacji oraz Bumerang. W lutym 2008 roku (w związku z uruchomieniem kanału informacyjnego Polsat News) objął funkcje Dyrektora Pionu Informacji i Publicystyki oraz Redaktora Naczelnego Telewizji Polsat, które sprawował do dziś.


Marek Markiewicz


Telewizja Polsat podała, że w sprawach programowych, tak jak dotychczas, obowiązki pełnią: Henryk Sobierajski (Szef Polsat News), Bogusław Chrabota (Szef Publicystyki Polsatu) oraz kierujący Wydarzeniami r11; Jarosław Gugała. Do czasu podjęcia decyzji w sprawie stanowiska Dyrektora Pionu Informacji i Publicystyki, formalnie jego obowiązki będzie pełnił Prezes Zarządu, co wynika ze struktury organizacyjnej firmy.
 

Komentarze

  • lolo
    #1 lolo dnia 11-03-2009 22:50
    nareszcie
  • 404
    #2 krzysztof2001 dnia 12-03-2009 23:03
    Możliwe że powodem było zdjęcie programu "Bumerang", który prowadził Pan Markiewicz.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.