Nowi bohaterowie w docu-crime Polsatu

MN 04/05/2009
Polsat
 Od końca kwietnia br. Polsat emituje odcinki serialu Malanowski i partnerzy z udziałem nowej pary asystentów detektywa Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak). W jego biurze pracę rozpoczęli Magda (Magdalena Rembacz) i Tomasz (Tomasz Mandes).

Nowi bohaterowie pojawiają się w serialu na zmianę z dotychczasowymi detektywami r11; Martą (Marta Leleniewska) i Markiem (Marek Krupski). Warto dodać, że Magdalena Rembacz to aktorka znana telewidzom m.in. z ról w serialach Pierwsza miłość, a także Zostać miss. Natomiast Tomasz Mandes zagrał np. w serialach Kochaj, mnie kochaj! oraz Trędowata. Oboje ukończyli Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.


Na zdjęciu: Tomasz Mandes, Magdalena Rembacz i Bronisław Cieślak (fot. serwis serialu)


Przypomnijmy, że nowe epizody docu-crime Malanowski i partnerzy można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:30 w Polsacie (każdy trwa około 25 minut). Cykl produkuje Constantin Entertainment.
  

Komentarze

 • salam
  #1 salam dnia 04-05-2009 15:38
  Przecież to jest kopia Detektywów,Wydziału 11 i Kryminalnych z TVN oraz Pitbula z TVP. Może jakiś własny pomysł wymyśli Polsat?
 • Ice
  #2 Ice dnia 04-05-2009 22:28
  A może nauczysz się pisać po polsku? Polecam słownik ortograficzny. Tak na początek.

  To nie jest żadna kopia - docu-crime Polsatu produkowany jest na licencji zagranicznej. To TVN stworzył kopie na podstawie oryginału zagranicznego. W takim razie - reasumując - Twoje stwierdzenia są żałosne. icon_smile

  Od kiedy PitBull jest docu-crime? Jesteś śmieszny. Znawca od siedmiu boleści.
 • teleman
  #3 teleman dnia 04-05-2009 23:05
  PitBull jest docu-crime ??? Jeśli tak, to morze (w znaczeniu przypuszczenia) pisze się przez rz...
 • patryk
  #4 patryk dnia 05-05-2009 13:17
  żal teleman może w znaczeniu przypusczenia piszę się przez ż a (morze w sensie wody pisze się przez rz) ZNAWCO ORTOGRAFI

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.