Docu-crime Polsatu z nowymi odcinkami

MN 31/05/2009
Polsat
 W miniony piątek Polsat pokazał ostatni w tym sezonie odcinek docu-crime Malanowski i partnerzy. W poniedziałek stacja rozpocznie emisję powtórkową, która będzie prowadzona przez cały okres wakacyjny. Serial doczeka się jednak kontynuacji. Nowe epizody znajdą się w jesiennej ramówce.

Przez pierwsze trzy tygodnie czerwca serię powtórkową (od pierwszego odcinka) będzie można oglądać o godzinie, o której dotychczas emitowano premiery, czyli o 16:30 r11; od poniedziałku do piątku. Natomiast 22 czerwca docu-crime zostanie przeniesiony na 19:30 i od tego dnia będzie pokazywany także w soboty i niedziele.

Przypomnijmy, że serial zadebiutował na antenie Polsatu na początku lutego br. Do końca maja wyemitowano 78 premierowych odcinków. Produkcja przedstawia perypetie prywatnych detektywów: Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak), który jest szefem grupy, Marty (Marta Leleniewska), Marka (Marek Krupski), a od końca kwietnia również Magdy (Magdalena Rembacz) i Tomka (Tomasz Mandes). Producentem serialu jest Constantin Entertainment.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.