Weekendowe propozycje kanałów sportowych Polsatu

Ronin 11/06/2009
Kanały Polsat Sport
 W najbliższych dniach na antenach kanałów sportowych Polsatu królować będzie siatkówka. Wszystko za sprawą Ligi Światowej. Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport HD pokażą jednak także inne ciekawe wydarzenia. Będą to m.in. mecz polskiej reprezentacji w eliminacjach Mistrzostw Europy w piłce ręcznej oraz gala boksu.

W sobotę od 15:00 Polsat Sport Extra, a także Czwórka relacjonować będą mecz piłki ręcznej, w którym podopieczni Bogdana Wenty zawalczą o eliminacyjne punkty do Mistrzostw Europy z silną reprezentacją Szwecji (studio przedmeczowe rozpocznie się już o 14:30). Równolegle posiadacze Polsatu Sport HD będą mogli zobaczyć to spotkanie w wysokiej rozdzielczości.

W nocy z soboty na niedzielę o 3:00 Polsat Sport Extra zaplanował relację na żywo z gali bokserskiej z Nowego Jorku. W walce wieczoru zmierzą się Miguel Angel Cotto i Joshua Clottey.

Z kolei w niedzielne południe Polsat Sport Extra przeprowadzi bezpośrednią relację ze spotkania piłkarskiej Premier Ligi. Będą to moskiewskie derby, w których naprzeciwko siebie staną drużyny FK Moskwa i CSKA Moskwa. Początek o 11:55.

Warto jeszcze wspomnieć o innym ciekawym wydarzeniu piłkarskim. W niedzielę na stadionie ŁKS-u ŁódĹş zostanie rozegrane towarzyskie spotkanie, w którym przyjaciele Tomasza Kłosa zmierzą się z drużyną ŁKS Ptak 98. Bezpośrednią transmisję z tego meczu przeprowadzą Polsat Sport i Polsat Sport HD. Start o 17:45.
 

Komentarze

  • 751
    #1 Nicker dnia 11-06-2009 16:45
    Widzę, że kanały sportowe Polsatu wciąż dominują! Tylko szkoda, że loga trochę przestarzałe... icon_redface
  • 762
    #2 Ronin dnia 11-06-2009 16:58
    Loga sa Ok tylko czemu na kanałach Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra nie zapowiadają wydarzeń, które będą w Polsacie Sport HD. W ogóle tego kanału HD nie promują.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.