Steczkowska zamiast magazynu reporterów Polsatu

MN 20/06/2009
Polsat
 W lipcu Polsat otwarty wprowadzi do ramówki jeden z czołowych programów kanału Polsat CafĂŠ r11; W obiektywie Justyny Steczkowskiej. Widzowie głównej anteny Polsatu będą mogli śledzić drugi sezon tego projektu, który swoją premierę w stacji dla kobiet miał wiosną tego roku.

Program Justyny Steczkowskiej pojawi się w ofercie Polsatu razem z początkiem lipca. Będzie pokazywany w piątki o 16:15, czyli w miejscu Interwencji, która od tej pory będzie nadawana tylko cztery razy w tygodniu (od poniedziałku do czwartku o 16:15). W wakacje wydania magazynu reporterów Polsatu będą jednak dłuższe o 7 minut. Warto dodać, że 10 lipca, ze względu na zmiany w ramówce spowodowane relacją z meczu siatkówki, Polsat pokaże dwa odcinki W obiektywie Justyny Steczkowskiej r11; o 16:15 i 16:45, a 31 lipca (z tego samego powodu) magazyn nie ukaże się.

W programie znana wokalistka Justyna Steczkowska realizuje swoją drugą pasję r11; fotografię i stara się pokazywać, że wszystkie kobiety są piękne. W każdym odcinku występuje jedna bohaterka, która bierze udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej.
 

Komentarze

 • 751
  #1 Nicker dnia 20-06-2009 17:34
  Polsat chyba nie ma co pokazywać w wakacje, skoro godzinę od 6.00 do 7.00 wypełnia program Polsat News, a teraz jeszcze ten program z Polsat Cafe. Miejmy nadzieję, że to tylko na czas do 1 września (najpóĹşniej) tak będzie...
 • Ice
  #2 Ice dnia 22-06-2009 12:02
  Poranek z Polsat News nadawany jest nas antenie głównej Polsatu z jednego powodu - promocja. ''Nowy Dzień'' - bo tak teraz nazywa się nowa forma tego pasma w stacji informacyjnej z grupy Polsat - potrzebuje promocji. Prócz spotów nadawana jest pierwsza godzina tego programu.

  AS program Steczkowskiej nadawany jest jako zapchaj dziura na wakacje, chociaż bardziej odpowiada mi ramówka Polsatu niż TVN. Ten drughi dodam, że też nadaje programy z TVN Style a takie działanie ma czasami różne formy.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.