Polsat.pl w nowej odsłonie

MN 08/09/2009
Polsat
 Ruszyła nowa odsłona serwisu internetowego Telewizji Polsat. To pierwsza tak duża zmiana od marca 2008 roku. Wtedy realizację witryny stacji przejęła spółka Redefine. Strona nadal podzielona jest na 5 głównych części: Program TV, Nasze programy, Gwiazdy Polsatu, O nas i Kontakt.

Pojawiły się natomiast: dział z materiałami wideo, sonda, sekcja z aktualnościami i kanał RSS Centrum Prasowego. Ponadto, dodano możliwość komentowania poszczególnych propozycji programowych.

U dołu witryny znajdują się linki do serwisu prasowego, działu wideo, stron: Fundacji Polsat, Biura Reklamy Polsat Media, Polsatu 2, Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra, kanałów Polsat Play i Polsat Cafe oraz ramówki stacji Polsat News.

Atutem nowej strony jest jeszcze bardziej przejrzysty układ graficzny i jeszcze większa multimedialność (m.in. dzięki częstszemu eksponowaniu możliwości platformy ipla). Witryna otrzymała więcej elementów w kolorach pomarańczowym i czerwonym, choć nadal dominują ciemniejsze barwy.

W dziale z programem telewizyjnym niezmiennie znajduje się oferta większości kanałów Grupy Polsat. Dodano jednak możliwość wyboru strefy czasowej i wzbogacono opisy poszczególnych propozycji programowych.

Aktualizacja: (informacja prasowa)
Nowy serwis internetowy Polsatu został zintegrowany z platformą ipla i zawiera informacje, które z propozycji programowych można oglądać także online na interaktywnej platformie multimedialnej firmy Redefine. Specjalna ikonka na podstronach programowych umożliwia przejście do opcji obejrzenia materiałów w systemie VOD.

Internauci zyskali dostęp do zdjęć i materiałów filmowych, prezentowanych w wysokiej jakości i dostępnych w trybie pełnoekranowym. Serwis oferuje również materiały o programach aktualnie obecnych na antenie, zwiastuny nowych pozycji, a także fragmenty programów, które zostały już wyemitowane.

Strona dostępna jest pod adresem:
polsat.pl
  

Komentarze

 • :)
  #1 :) dnia 08-09-2009 16:41
  supericon_smile
 • 944
  #2 Ama18 dnia 08-09-2009 16:45
  Niestety, w nowej wersji strony internetowej nie poprawiono szybkości działania. Kompletne wczytanie zawartości serwisu tvp.pl trwa zdecydowanie krócej, niż w przypadku polsat.pl (chociaż i tak zostało to poprawione). Zdecydowanym plusem jest uporządkowanie zawartości strony. Niestety, nadal nie doczekaliśmy się własnej strony Polsatu News.

  Bardzo denerwujące jest wysuwanie się, nawet bez najeżdżania na nie, beleczek znajdujących się na górze strony (Nasze programy, Gwiazdy Polsatu).
 • 149
  #3 MK dnia 08-09-2009 18:07
  Wie ktoś tymczasem czy nowa oprawa belek "za chwilę" w telewizji oznacza mową grafikę Polsatu. Tak jakoś na trafiłem na nie wczoraj. Wyglądają ładnie ale nie pasują do reszty
 • 944
  #4 Ama18 dnia 08-09-2009 19:16
  W TVP1 grafika ekranowa nie współgra z oprawą - tak więc podobnie będzie z Polsatem icon_wink
 • 751
  #5 Nicker dnia 11-09-2009 17:05
  Tylko szkoda, że od razu nie zrobiono także nowych stron kanałów tematycznych Polsatu...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.