Polsat kończy z "Rodziną zastępczą"

MN 23/11/2009
Polsat
 W zeszłym tygodniu w rSuper Expressier1; pojawiła się informacja, że z powodu niezadowalającej oglądalności Polsat kończy produkcję rRodziny zastępczejr1;, serialu, który przez ponad 10 lat uczył i wychowywał młodszych oraz starszych widzów, a także promował pozytywne wzorce zachowań.

Nagrane już odcinki będą emitowane tylko do końca tego roku. Poniżej publikujemy opinie widzów na ten temat.

r6; W tej wszechobecnej telewizyjnej szmirze znalazłam jeden sensowny serial, a tu taki zawód. Czyżby brakowało miejsca na kolejny serial typu rbolywoodzkiegor1; albo inne rZ jak zazdrośćr1;? Poza wami nikt nie puszcza nic równie na czasie pod względem wychowawczym i wyśmiewającego naszą rzeczywistość. Jedyna pozycja serialowa jaką oglądamy całą rodziną. Zastanówcie się, a może trzeba na jakiś czas obciąć pensję scenarzystom, jeśli spadła oglądalność i wszystko wróci do normy? Jeszcze raz apeluję, nie zdejmujcie, nie będzie w ogóle czego oglądać.

r6; Może zwiastuny pomogą przyciągnąć widzów, bo mało reklamujecie. Jest mi smutno. Nie zdejmujcie!

r6; To jedyny serial, który da się jeszcze oglądać. Od prawie jedenastu lat ten serial uczy i wychowuje. Nie ściągajcie go z anteny!

r6; Wielka szkoda, że serial ma się zakończyć. To najlepszy serial w Telewizji Polsat. Decyzja, jak dla mnie, niezrozumiała (opinie pochodzą ze strony internetowej Telewizji Polsat).

rRodzina zastępczar1; to pełen humoru serial familijny. Zadebiutował na antenie Polsatu w 1999 r. W 2004 roku postanowiono odświeżyć jego formułę m.in. rozszerzono fabułę o nowe wątki, wydłużono czas trwania odcinka i zmieniono nazwę na rRodzina zastępcza plusr1;. W tym roku serial obchodził swoje dziesiąte urodziny. Specjalna uroczystość z tej okazji odbyła się w stołecznym klubie Capitol w trakcie prezentacji wiosennej ramówki słonecznej telewizji. W obsadzie produkcji znaleĹşli się np. Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka i Maryla Rodowicz.
  

Komentarze

 • szymon22
  #11 szymon22 dnia 08-12-2009 18:14
  Jeszcze raz apeluje do wszystkich, wystosujmy petycję do tv Polsat, aby nie likwidowali tego serialu. Jeśli wyslemy wielką prośbę, oraz pidpisze sie w meilu wiele milionów ludzi, to napewno Polsat go nie zlikwiduje. Jakby zlikwidował to niestety ale, samobója do własnej bramki by sobie strzelili oraz stracili by dużo na oglądalności. Polsatowi tylko pogratulować tak świetnego pomyślu hahaha. wtedy by napewno rzadko kto oglądał Polsat.
 • mario
  #12 mario dnia 20-12-2009 21:06
  Był to świetny serial .Apeluje o nie zdjęcie tego serialu z anteny. wiadomo przecież że ranczo miało też słabą oglądalność i po apelacji widzów pozostało na małym ekranie.I jest teraz jednym z najpopularniejszych seriali komediowych.To może zmieńcie godzine emisji bo ostatni odcinek tej seri był rewelacyjny.Apeluje z prośbą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Aga
  #13 Aga dnia 20-12-2009 22:50
  Nie zdejmujcie serialu!!!! Najlepszy serial familijny w polskich TV. Nie wyobrażam sobie jak można było podjąć tak samobójczą decyzję. W końcu ponad milion osób to ogląda!!Znowu tylko kasa sie liczy i zysk. A wartości?!!!
 • 482
  #14 samsung dnia 01-05-2010 19:53
  powinni to przywrócić

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.