Urszula, Lady Pank i Andrzej Piaseczny na Sylwestrze Polsatu

MN 08/12/2009
Polsat
 W najbliższą środę odbędzie się konferencja prasowa, w trakcie której zostanie przedstawiony szczegółowy program tegorocznej zabawy sylwestrowej na Placu Konstytucji w Warszawie. Będzie to już czwarta plenerowa impreza sylwestrowa, którą pokaże Polsat. Na rSylwestrową Moc Przebojówr1; zapraszają również: prezydent Warszawy i Radio Zet.

W konferencji wezmą udział: wspomniana prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz, Nina Terentiew, członek zarządu i dyrektor programowy Polsatu, przedstawiciel Radia Zet oraz gwiazdy koncertu rSylwestrowa Moc Przebojów w Warszawier1;, czyli m.in. Alicja Węgorzewska, Urszula, Natalia Lesz, Andrzej Piaseczny, Lady Pank, Formacja Nieżywych Schabuff i Norbi. Warto dodać, że na imprezie wystąpią również odtwórcy r11; zarówno stylu, jak i słynnego tańca rmoonwalkr1; r11; ikony popu Michaela Jacksona. W spotach promujących imprezę Polsat informuje, że gospodarzami Sylwestra będą: Krzysztof Ibisz, Katarzyna Cichopek, Agata Młynarska i Maciej Dowbor.

Przypomnijmy, że w trakcie transmisji imprezy sylwestrowej z Placu Konstytucji będzie można również oglądać cogodzinne relacje z zabawy w Koszalinie (jego mieszkańcy zwyciężyli w rywalizacji o miano najbardziej oszczędnego miasta i to tam zorganizowany zostanie koncert sylwestrowy, ufundowany przez Allegro). Wystąpią m.in. Kayah, Maria Sadowska, Sofa, DJ Hugo i Mosquitoo. Zabawa odbędzie się na Rynku Staromiejskim, a poprowadzą ją Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock.

Średni udział ubiegłorocznej rSylwestrowej Mocy Przebojówr1; Polsatu (według AGB Nielsen Media Research) to 28,1% w grupie komercyjnej 16-49 oraz 25,6% w grupie 4+.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.