"Rodzina zastępcza" pożegnała się z widzami Polsatu

MN 20/12/2009
Polsat
 Polsat wyemitował ostatni odcinek rRodziny zastępczej plusr1;, serialu obecnego na antenie od ponad dziesięciu lat. Powodem zakończenia produkcji były niezadowalające wyniki oglądalności. W sezonie zimowym rRodzinę zastępczą plusr1; zastąpi dziesięcioodcinkowa wersja rWojny i pokojur1;, której jednym z producentów był Polsat (od przyszłej niedzieli, co tydzień o godz. 17:45).

W ostatnim epizodzie rRodziny zastępczej plusr1; na świat przyszła córeczka Alutki (Joanna Trzepiecińska) oraz Jędruli (Tomasz Dedek). Natomiast posterunkowy (Jarosław Boberek) awansował na stanowisko sierżanta. Serial zakończył się zdaniem wypowiedzianym przez Jacka (Piotr Fronczewski), który wznosząc toast, zwrócił się do widzów słowami: rwszystkiego najlepszego drodzy Państwor1;.


Dziękujemy!


rRodzina zastępczar1;, pełen humoru serial familijny, zadebiutował na antenie Polsatu w 1999 roku. Pięć lat póĹşniej postanowiono odświeżyć jego formułę m.in. rozszerzono fabułę o nowe wątki, wydłużono czas trwania odcinka i zmieniono nazwę na rRodzina zastępcza plusr1;. Produkcja skończyła się na odcinku 329.


Komentarze

  • Kaskamer
    #11 Kaskamer dnia 10-01-2019 00:47
    Czy benda nowe odc rodzinki zastępczej z alutka jedrula i ich corka najlepszy film ever chcialabym żeby wrócił.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.