"Hotel 52" wkrótce w Polsacie

MN 14/01/2010
Polsat
 12 stycznia br. ruszyły kolejne zdjęcia do nowej produkcji firmy Akson Studio r11; serialu rHotel 52r1;, który od 25 lutego będzie można oglądać w Telewizji Polsat (w czwartki o 21:00). rHotel 52r1; to współczesna opowieść rozgrywająca się we wnętrzach czterogwiazdkowego hotelu usytuowanego w centrum Warszawy. Jej rytm wyznacza dynamika miejsca, w którym możliwie jest każde spotkanie i wszystko może się zdarzyć.

Natomiast jej specyfikę określają dramatyczne, śmieszne, czasami gorzkie przypadki hotelowych gości, które nieustannie splatają się z osobistymi losami ludzi pracujących w hotelu. Każdy gość to osobna opowieść, a przyjazd do hotelu otwiera jej nowy rozdział.

Jak informuje producent, bohaterką serialu jest Natalia Lipska (Laura Samojłowicz), 24-latka, młoda, spontaniczna, bezpośrednia r11; zupełnie nie pasuje do świata rbiałych rękawiczekr1; i zawodowej uprzejmości luksusowego hotelu, z którym zostanie nieoczekiwanie związana.

Natalia będzie jednak dojrzewała do swojej nowej roli życiowej. Sprawdzi siłę starych przyjaĹşni i zbuduje nowe. Zakocha się i przekona, że najtrudniej zrozumieć tych, na których najbardziej nam zależy. Powoli dostrzeże również, że za fasadą służbowych uniformów i profesjonalnego dystansu tętni ukryte przed oczami postronnych życie hotelu. Z czasem stanie się ono i jej życiem, tak jak załoga hotelu stanie się jej nową rodziną. Wtedy Natalia na własnej skórze odczuje, że rodzina to nie tylko wsparcie i stały punkt odniesienia, ale też konflikty, zawiedzione nadzieje, niespełnione ambicje, skrywane namiętności i tajemnice.

W serialu spotkają się zdolni aktorzy najmłodszego pokolenia i niekwestionowane gwiazdy, np. Magdalena Cielecka i Rafał Królikowski.
   

Komentarze

 • staływidz
  #1 staływidz dnia 14-01-2010 12:54
  Czyżby coś w rodzaju 'Pensjonatu pod różą'?
 • CP szlag
  #2 CP szlag dnia 15-01-2010 11:28
  Kolejny beznadziejny Serial, jak ze swietnej telewizji Polsat. To juz jest zenujace icon_evil Ostatni dobry serial to chyba był ......... nie przypominam sobie takiego .. chociarz moze Miodowe Lata, ktore skonczyly sie w 2003 roku icon_greenicon_green 7 lat g***ianych serialy ... takie rzeczy TYLKO W POLSACIE !! hehe Włacz emocje icon_cool
 • staływidz
  #3 staływidz dnia 15-01-2010 19:20
  @CP szlag - Nie zgadzam się z Tobą. Po 2003 roku było naprawdę dużo dobrych programów i seriali. No, może teraz trochę się im nie udaje, ale nie zawieszajmy na nich psów na litość boską! To jest telewizja - daje nam wolny wybór. ;- )
 • CP szlah
  #4 CP szlah dnia 16-01-2010 15:14
  @staływidz - napisz mi te dobre programy czy seriale !icon_razz.gif JoŚ ? - beznadziejny program, w ktorym gwiazd wyja zamiast spiewac i biora 20 tys. zl za odcinek ? serial - beznadziejne agentki, ktore zostaly sciagniete z anteny po chyba 10 odcinkiach ? OK. Zgodze sie, zesli juz musze na sile mowic o serialach - były 2 NIEZŁE ( nie dobre a niezle ) seriale. Halo Hans! i Mamuśki. W ciagu 7 lat 2 niezle seriale ? - przecież to apokalispa dla telewizji oraz to, ze ludzie juz przejrzeli na oczy gdzie POLSAT ma swoich widzów, dajac takie chamy do ogladania icon_evil
 • staływidz
  #5 staływidz dnia 17-01-2010 16:37
  @CP szlah - No, jeżeli uważasz, że Polsat to tylko seriale to dziwię się. Przypomnę chociażby o: "Awanturze o kasę". swego czasu flagowym programie "Grasz czy nie grasz?", "Rosyjska ruletka" (wtedy, gdy prowadził ją Talar, Ibisz to popsuł), "Moment Prawdy"; dalej: "Daleko od noszy", jak sam wspomniałeś "Mamuśki". Ba! "Kuba Wojewódzki", który wytrwał w Polsacie do 2006 roku, "Idol", a o "Co z tą Polską" nie wspomnę. Pozdrawiam. icon_smile
 • 751
  #6 Nicker dnia 18-01-2010 16:48
  To będzie coś w stylu "Hotel Babilon", czyli kolejna polska wersja światowego hitu. Oby wyszedł lepiej i zdobył więcej popularności niż "Halo Hans!" - polska wersja "Allo! Allo!".

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.