Nowe przygody Kiepskich już od marca

MN 21/01/2010
Polsat
 Trwają prace nad nowymi odcinkami kultowego serialu komediowego rŚwiat według Kiepskichr1;, które będzie można oglądać w Polsacie już od marca br. Bohaterowie po raz kolejny będą dzielić się z telewidzami oryginalnymi pomysłami i niebywałą wyobraĹşnią.

Na planie najnowszej serii nie zabraknie Andrzeja Grabowskiego (Ferdek Kiepski), Marzeny Kipiel-Sztuki (Halina Kiepska), Ryszarda Kotysa (PaĹşdzioch), Basi Mularczyk (Mariolka Kiepska), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Renaty Pałys (PaĹşdziochowa) oraz Bohdana Smolenia (Listonosz). Za reżyserię odpowiada Patrick Yoka, a scenariusze napisali: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska i Patrick Yoka. Serial produkuje ATM Grupa.

Na planie zdjęciowym oprócz r11; znanych już fanom odtwórców głównych ról r11; wystąpią znakomici goście, tacy jak: Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Krzysztof Ibisz, Joanna Kurowska, Piotr Gąsowski, Ewa Skibińska, Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Andrzej Gałła, Michał Koterski czy Konrad Imiela.

Jakie przygody tym razem spotkają mieszkańców ulicy Ćwiartki 3/4? PaĹşdzioch pokaże czym jest Łonderpoland, Ferdek wyruszy z misją na rtamten światr1; i jako znany ze swojego talentu wielki konstruktor będzie tworzył kolejne wynalazki, w tym np. maszynę do odchudzania. Widzowie będą także świadkami spełnienia marzeń Kiepskiego, który otrzyma główną rolę w filmie rDziecko z kapustyr1;, a w tajniki aktorstwa będą go wprowadzać Joanna Kurowska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Dracz i Michał Koterski.

Czy możliwe jest, aby człowiek się przeterminował? Jakie są tego objawy i czy można się z takiej rchorobyr1; wyleczyć r11; tego dowiemy się z odcinka pt. rPrzeterminowanir1;. PaĹşdzioch i Ferdek będą chcieli natomiast r11; przenosząc się w świat szklanego ekranu za pomocą starego odbiornika telewizyjnego r11; stworzyć swoją telewizję marzeń. PaĹşdzioch w walce o prawdziwą misję mediów publicznych, będzie musiał naprawdę wiele poświęcić...
  

Komentarze

 • Gembal
  #1 Gembal dnia 21-01-2010 13:32
  Uwielbiam ten serial.
 • Kamil
  #2 Kamil dnia 21-01-2010 19:51
  zapowiada się ciekawie icon_wink najlepszy serial w Polsce icon_smile
 • CP szlag
  #3 CP szlag dnia 21-01-2010 19:54
  Jeszcze nie skonczyli tego badziewia icon_redface ten serial to istne dno, nie wiem jak mozna bylo tak zepsuc tak swietny serial. Do 2004 roku seiral byl genialny. Nowe odcinki od 2006 roku to istna tragedia icon_redface Teraz ani to smieszne ani dobre. po prostu zenujace.
 • Chandler
  #4 Chandler dnia 22-01-2010 16:07
  Do czasu, jak był Okił, to jeszcze uszło, ale z Yoką reżyserem jest po prostu gorzej, niż kiepsko.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.