Jubileusz RMF FM na żywo w Polsacie

MN 09/02/2010
Polsat
 27 lutego br. (sobota) o godz. 20:00 w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się gala z okazji dwudziestych urodzin radia RMF FM. Ceremonię poprowadzą Marta Grzywacz i Robert Janowski, a 1,5-godzinną transmisję przeprowadzi Telewizja Polsat.

Podczas uroczystości wystąpią m.in. Agnieszka Chylińska, Feel, Robert Gawliński, Edyta Górniak, Kayah, Kasia Kowalska, Paweł Kukiz, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Maryla Rodowicz, Varius Manx i Łukasz Zagrobelny.

Artyści zaprezentują niestandardowe utwory, miksy z zagranicznymi hitami, zaśpiewają stare piosenki w nowych aranżacjach oraz wystąpią w nietypowych duetach.

Galę uświetnią także Sugababes i Alexandra Burke oraz Kabaret pod Wyrwigroszem, a urozmaicą ją materiały filmowe związane z RMF FM.
 

Komentarze

 • Joey
  #1 Joey dnia 10-02-2010 09:41
  Tylko czemu w RMF ciągle leci tasama muzyka?
  Ta stacja ma najlepszy i najszybszy radiowy serwis informacyjny, a muzyka taka, że nie idzie tego słuchać. Niektóre piosenki to lecą po kilka razy dziennie. Komu to się podoba? To już Radio ZET jest lepsze, po ostatnich dość dużych zmianach.
 • 1236
  #2 nin dnia 10-02-2010 15:17
  Ja słucham tylko newsów a muze zapewniam we własnym zakresie.
  Ale jubileusz chętnie obejrzę ze względu na Chylińską. Nie wie czy na żywo też tak potrafi się ruszać jak w teledysku. A tak się przekonam.icon_razz.gif

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.