Gala boksu z Las Vegas

MN 09/02/2007
Kanały Polsat Sport
 W nocy z soboty na niedzielę (10.02/11.02) o godz. 3.00 Polsat Sport Extra transmitować będzie na żywo z Las Vegas pojedynek Shane Mosley - Luiz Colazzo o mistrzostwo świata WBC.

Obaj urodzeni w USA bokserzy są doskonale znani na światowych ringach - byli mistrzami świata WBA (obydwaj) i WBC (Mosley). Shane Sugar Mosley ma 35 lat i 43 zwycięstwa na koncie - w tym aż 37 przez KO! - przy czterech porażkach. Jest pogromcą samego Oscara de la Hoi.

Można więc powiedzieć, że wystąpi w roli gospodarza wobec Luiza Collazo, który w tym mieście jeszcze nigdy nie walczył. Urodzony w nowojorskim Brooklynie Colazzo skończy w kwietniu 26 lat i ma w dorobku 27 zwycięskich walk (13 KO) i dwie porażki: ta druga równoznaczna była z utratą mistrzowskiego pasa WBA na rzecz rewelacyjnego Ricky'ego Hattona (40 walk - 40 zwycięstw). Colazzo przegrał na punkty.

Walka zakontraktowana jest oczywiście na 12 rund. Warto jeszcze wspomnieć, że w mogącej pomieścić 12 tys. widzów hali Mandala Bay występowało wiele znakomitości - za 3 tygodnie odbędzie się koncert Christiny Aquillery: co ciekawe - bilety na jej koncert kosztują od 75 do 133 dolarów, a na walkę Mosley vs Colazzo - od 50 do 300 USD
.

Źródło: Polsat Sport

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.