"Hotel 52", nowy serial Polsatu

MN 12/02/2010
Polsat
 Kolejna nowość Polsatu to rHotel 52r1;, serial obyczajowy stworzony na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza. Choć jego akcja odbywa się w luksusowym stołecznym hotelu, problemy, z którymi borykają się bohaterowie mogą dotyczyć każdego, bez względu na miejsce zamieszkania i stan konta.

W serialu poznajemy perypetie życiowe personelu i gości, z których niemal każdy skrywa wstydliwą tajemnicę lub zagadkę. W pokojach hotelowych dzieją się najdziwniejsze rzeczy, a na porządku dziennym są historie miłosne i zaskakujące zdarzenia. Skomplikowane relacje uczuciowe łączą czwórkę głównych bohaterów, granych przez Magdalenę Cielecką, Laurę Samojłowicz, Rafała Królikowskiego i Krzysztofa Kwiatkowskiego. W rolach obsługi hotelowej zobaczymy m.in. Marzenę Trybałę, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską, Magdalenę Kumorek. W charakterze gości przez rHotel 52r1; przewinie się plejada znanych aktorów, m.in. Beata Ścibakówna, Lesław Ĺťurek, Ewa Telega, Anna Samusionek, Małgorzata Zajączkowska, Leszek Teleszyński, Tomasz Dedek, Mateusz Damięcki.

Producentem rHotelu 52r1; jest Akson Studio, reżyserem Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza m.in. Aneta Głowska, Katarzyna Leżeńska oraz Wojciech Szarski. Oryginalną i bogatą scenografię przygotował Arkadiusz Kośmider.

rHotel 52r1; będziemy mogli oglądać od 25 lutego w każdy czwartek o godz. 21:00.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.