"Daleko od noszy" powraca na antenę Polsatu

MN 12/02/2010
Polsat
 Po roku nieobecności, z którą nie chcieli pogodzić się widzowie, do Polsatu wraca kultowy serial komediowy rDaleko od noszyr1;. Wielbiciele siostry Basen (Hanny Śleszyńskiej), dr Kidlera (Pawła Wawrzeckiego), Ordynatora (Krzysztofa Kowalewskiego), dr Wstrząsa (Krzysztofa Tyńca), Basena (Piotra Gąsowskiego) i najpiękniejszej polskiej lekarki dr Karinki (Anny Przybylskiej) będą mogli śledzić dalsze perypetie swoich ulubieńców.

Reforma służby zdrowia przeniosła ich teraz w nowocześniejsze otoczenie, gdyż dzięki dotacji z Unii Europejskiej ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, iż remont szpitala także został przeprowadzony według standardów sprzed lat. Więc szybko kafelek po kafelku, listewka po listewce, piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość.

Do wesołej ekipy szpitalnej dołącza kilku nowych bohaterów, wśród których pojawia się biznesmen cwaniaczek (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życiu uczuciowym żeńskiego personelu szpitala. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat, Joanna Koroniewska.

Producentem serialu jest Studio Filmowe Gabi. rDaleko od noszy 2r1; nadawane będzie od 13 marca, w każdą sobotę o godz. 19:30.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.