Serial mystery crime w Polsacie

MN 12/02/2010
Polsat
 rPrzeznaczenier1;, serial Polsatu z gatunku mystery crime, wyprodukowany został w prawdziwie amerykańskim stylu. Inspiracją dla jego twórców jest doświadczenie zawodowe Małgorzaty Trzaskomy, autentycznej wróżki z 20-letnim stażem.

Prawdziwe historie i problemy, z jakimi zwracają się do niej ludzie oraz jej relacje ze stróżami prawa stały się inspiracją dla scenariusza serialu. Oryginalna tematyka, wartka akcja, wyraziści bohaterowie i aura tajemnicy sprawiają, że rPrzeznaczenier1; ma szansę zainteresować bardzo szeroką widownię. Kobiety znajdą w nim historie ważne społecznie, mężczyĹşni z pewnością docenią świetną muzykę i dynamicznie zmontowany obraz.

Małgorzata Trzaskoma gra w serialu samą siebie. Swoje nadprzyrodzone umiejętności wykorzystuje nie tylko po to, by udzielać wsparcia i rady zwykłym ludziom. Często wspiera ambitną policjantkę Annę Sarnowicz (Magdalena Nieć) i panią prokurator Martę Lichotę (Aldona Orman) w rozwiązywaniu spraw dziwnych, nietypowych i zagmatwanych.

Serial wyprodukowała AB Film Production. Reżyserem jest Mariusz Palej. rPrzeznaczenier1; będzie można oglądać od 4 marca, w każdy czwartek o godz. 23:00.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.