"Skazany na śmierć" ponownie w Polsacie

MN 23/02/2010
Polsat
 Już 28 lutego na antenie Polsatu startuje kontynuacja premierowego, czwartego sezonu serialu rSkazany na śmierćr1;, w którym m.in. wiele zaskakujących zwrotów akcji i dramatyczna walka o życie dwóch braci r11; Michaela Scofielda (Wentworth Miller) i Lincolna Burrowsa (Dominic Purcell).

Michael Scofield i jego drużyna są zdeterminowani, by obalić konspiracyjną organizację, która przeniknęła do świata biznesu i polityki, i spiskuje przeciwko globalnemu bezpieczeństwu. Główny bohater i jego brat, Lincoln Burrows obwiniają Firmę o zniszczenie im życia, bo obarczyła ich odpowiedzialnością za zbrodnie, których nie popełnili. Zemsta jeszcze się nie dopełniła. Trafiamy w sam środek morderczej rozgrywki. Ostatni, genialnie precyzyjny plan Michaela powiódł się. Razem z przyjaciółmi ukradł z siedziby Firmy przenośny dysk komputerowy, o kryptonimie Scylla. Ten nośnik informacji zawiera listę agentów i dane o przestępczych operacjach Firmy. Niestety, stracili łup. Zdradził ten, który wydawał się poza podejrzeniem r11; agent Don Self (Michael Rapaport) z Departamentu Bezpieczeństwa. Znów są ścigani i największa ucieczka w historii telewizji trwa dalej.

Oprócz dramatycznej walki o życie, w najnowszym sezonie rSkazanego na śmierćr1; na fanów serialu czeka wiele brawurowych sytuacji i zaskakujących zwrotów akcji. Wątki związane z życiem prywatnym bohaterów dostarczą wielu niesamowitych emocji. Potwierdza to otwierająca scena, w której Sara (Sarah Wayne Callies) nalega, by Michael jak najszybciej poddał się operacji mózgu r11; w przeciwnym razie umrze. Ten serial potrafi nieustannie trzymać w napięciu.

rSkazany na śmierćr1; cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. W Polsce ten amerykański hit zajął pierwsze miejsce w rankingu seriali sensacyjnych: średnio oglądało go aż 4,5 mln widzów. Telewizja Polsat wyemitowała do tej pory trzy i pół sezonu serialu, łącznie 70 odcinków. Od 28 lutego (w niedziele o 20:00) widzowie będą mogli śledzić kontynuację premierowego, czwartego sezonu, liczącą 11 odcinków.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.