Kryminalne czwartki nadal w Polsacie

MN 23/02/2010
Polsat
 Kontynuacja premierowego, piątego sezonu serialu rCSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorkur1; już od 4 marca na antenie Telewizji Polsat. Nawet najmniejszy ślad zostawia wizytówkę sprawcy. Ekipa CSI w Nowym Jorku prowadzi dochodzenia w różnych sprawach kryminalnych: od napadów, porwań i szantażu po ataki terrorystyczne i przypadkowe zabójstwa.

Śledczy z Nowego Jorku rozwiązują zagadki tajemnicze, nieprawdopodobne i intrygujące. Równie ważnymi w serialu są wątki z ich życia osobistego. Odnoszą sukcesy, bo stanowią swoistą galerię indywidualności. Detektyw Mac Taylor (Gary Sinice) r11; były żołnierz Piechoty Morskiej, który kieruje nowojorskim CSI, zawsze dąży do odkrycia prawdy. Partneruje mu detektyw Stella Bonasera (Melina Kanakaredes). Tę parę łączy coś więcej, niż tylko pasja w pracy r11; to prawdziwa przyjaĹşń. Detektyw Danny Messer (Carmine Giovinazzo) z powodu swojego niespokojnego charakteru dość często wpada w tarapaty. Wkrótce jednak w życiu prywatnym czeka go wielkie wydarzenie. Jego żona, detektyw Lindsay Monroe (Anna Belknap), urodzi mu córeczkę. Natomiast dr Sheldon Hawkes (Hill Harper) przekonuje się, że praca śledczego w terenie fascynuje go bardziej, niż posada lekarza sądowego. Jego następca r11; dr Sid Hammerback (Robert Joy) wykazuje się niezrównanym zmysłem obserwacji i dedukcji, a zabójczym poczuciem humoru już zaskarbił sobie grono fanów. Wytrwałością w dążeniu do celu i rozległą wiedzą nie ustępuje im technik laboratoryjny r11; Adam Ross (A.J. Buckley). Ten sezon przynosi zmianę w jego relacjach ze detektyw Stellą Bonasera. Zawsze niezawodny w akcji detektyw z wydziału zabójstw r11; Don Flack (Eddie Cahill) nadal będzie fascynował (szczególnie wielbicielki tego serialu) swoją błyskotliwą osobowością i wyraĹşnym brakiem cierpliwości dla potencjalnych sprawców przestępstw. Jego sercem na dobre zawładnęła atrakcyjna detektyw Jessica Angell (Emmanuelle Vaugier).

Parę głównych bohaterów tego serialu grają autentyczne gwiazdy kina i telewizji: Gary Sinise r11; nominowany do Oscara, zdobywca Złotego Globu oraz Emmy (m.in. za role w filmach: rForrest Gumpr1;, rTrumanr1;) oraz nominowana do nagrody Emmy, Melina Kanakaredes (znana z serialu rPowrót do Providencer1;).

Gościnnie w piątym sezonie serialu rCSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorkur1; występują głośne gwiazdy kina i telewizji r11; najważniejsza z nich to: Julia Ormond jako inspektor Gilliam Whitford i zarazem nowa przyjaciółka Maca Taylora oraz Craig T. Nelson jako magnat prasowy Robert Dunbrook.

Telewizja Polsat wyemitowała do tej pory cztery i niespełna pół sezonu serialu. Od 4 marca (w czwartki o 20:00) widzowie będą mogli śledzić kontynuację premierowego, piątego sezonu, liczącą 14 odcinków.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.