"Kości", kolejne odcinki w Polsacie

MN 23/02/2010
Polsat
 rKościr1; to ekscytujący, zabarwiony mrocznym poczuciem humoru serial kryminalny. Głównymi bohaterami są naukowcy współpracujący z FBI w szczególnie skomplikowanych śledztwach, w których zawodzą standardowe metody identyfikacji zwłok. 28 lutego Telewizja Polsat rozpocznie kontynuację premierowej, czwartej serii serialu.

Doktor antropologii Temperance Brennan (Emily Deschanel) posiada zdumiewającą zdolność odczytywania tropów z kości ofiar. Partneruje jej uwodzicielski agent specjalny Seeley Booth (David Boreanaz), były snajper. Wspólnie udaje im się rozwikłać wiele intrygujących i szokujących zagadek kryminalnych sprzed lat.

Podczas czterech lat wspólnej pracy obrócili romantyczne przekomarzanie się w bombę zegarową seksualnego napięcia. Dołączyli do rankingu najlepszych par telewizyjnych. W rezultacie rKościr1; stały się uzależniającą ucztą, serialem kryminalnym z humorem i uczuciem.

Wiele ich różni, ale tylko pozornie. Oboje nie mogą zaprzeczyć, że coś ich do siebie przyciąga, a połączenie ich odrębnych sposobów myślenia przynosi rewelacyjne efekty w śledztwie. Potwierdza to już pierwsza sprawa jaką bohaterowie muszą rozwikłać. Seryjny morderca r11; Grabarz powraca i porywa Bootha. Brennan dostaje wiadomość, że agent FBI został uprowadzony, pogrzebany żywcem i zostało mu 21 godzin życia. Tylko ona może go ocalić r11; w zamian za dowody z poprzedniego dochodzenia przeciw temu psychopacie. Temperance wraz z grupą przyjaciół z centrum badawczego Jeffersonian Institution w Waszyngtonie potrafią rozwiązać najbardziej szokującą zagadkę kryminalną. Czy będą równie skuteczni, gdy śmiertelne niebezpieczeństwo grozi jednemu z nich?

Oprócz nowych, ciekawych intryg kryminalnych, tajemniczych morderstw i niebezpiecznych śledztw, w najnowszym sezonie rKościr1; widzowie poznali młodszego brata agenta Bootha, Jareda (Brendan Fehr, znany z seriali: rRoswellr1; i rCSI: Kryminalne zagadki Miamir1;) oraz młodego psychologa FBI r11; dr Lance Sweets (John Francis Daley).

Fani serialu z pewnością pamiętają szokujący finał trzeciej serii w którym okazało się, że inteligentny i utalentowany asystent Brennan r11; dr Zack Addy (Eric Millegan) pomagał psychopacie. Teraz zamknięty w szpitalu psychiatrycznym analizuje swoje błędy, a dr Sweets służy mu pomocą i odkrywa jego mroczny sekret.

Telewizja Polsat wyemitowała do tej pory trzy i pół sezonu serialu, w sumie 71 odcinków. Od 28 lutego (w niedziele o 22:00) widzowie będą mogli śledzić kontynuację premierowego, czwartego sezonu, liczącą 13 odcinków.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.