Ruszają zdjęcia do nowego show Polsatu

MN 25/02/2010
Polsat
 W piątek (26 lutego) ruszają zdjęcia do nowego programu Telewizji Polsat pt. rOn i Onar1;. Show nadawane będzie w każdą niedzielę o godz. 16:45, począwszy od 21 marca, a realizuje je ATM Grupa. rOn i Onar1; powstaje na podstawie formatu BBC rMr&Mrsr1;, który na świecie od wielu lat cieszy się dużą popularnością.

Kto lepiej prasuje r11; Dariusz Michalczewski, czy jego partnerka? Czy Michał Wiśniewski częściej wstaje w nocy do płaczącego dziecka niż jego żona Ania? Kto chętniej rozebrałby się na plaży nudystów r11; posłanka Senyszyn, czy jej mąż? Na takie i wiele innych, zaskakujących pytań udzielą odpowiedzi największe polskie gwiazdy i ich partnerzy, którzy wezmą udział w programie rOn i Onar1;.

Nowa produkcja jest połączeniem talk-show, w którym gwiazdy wyjawiają tajemnice swoich związków, z teleturniejem pozwalającym poczuć widzom dreszcz emocji. W każdym z odcinków współzawodniczą ze sobą trzy sławne pary, mogące przekonać się, w którym związku partnerzy znają się najlepiej. Zdobywając kolejne punkty, gromadzą na swoim koncie środki, które zwycięska para przeznaczy na wybrany przez siebie cel charytatywny. rOn i Onar1; poprowadzą gwiazdy Polsatu r11; Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.Show charakteryzuje się lekką i dowcipną formułą. Ponadto, widzowie będą mogli przekonać się, jak wygląda codzienność znanych i lubianych. Poznają ich przyzwyczajenia, więzi, drobne dziwactwa i pasje niezwiązane z działalnością publiczną. Natomiast, przy okazji zadawanych w studiu pytań, przetestują również swój związek i zobaczą, że gwiazdy nie różnią się tak bardzo od nich samych.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.