Zagraj w serialu Telewizji Polsat

MN 27/03/2010
Polsat
 Wrocławska firma Tako Media, która produkuje dla Polsatu serial paradokumentalny rDlaczego ja?r1;, poszukuje osób chętnych do zagrania w tej produkcji, a także wnętrz do nagrań. Mieszkania i domy powinny być zlokalizowane we Wrocławiu lub okolicach.

Przypomnijmy, że w każdym odcinku serialu występuje inna obsada ludzi. Tako Media szuka osób w różnym wieku, od noworodków do emerytów (najlepiej całe rodziny). Realizatorzy nie oczekują doświadczenia telewizyjnego lub filmowego, ale zaangażowania i odwagi. Oczywiście, udział w serialu wiąże się z wynagrodzeniem. Telefon to: 48713112736, a adres e-mail: casting@takomedia.pl. W treści wiadomości trzeba wpisać: swój numer telefonu, imię i nazwisko oraz wiek (szczególnie poszukiwane są osoby w wieku 30-55 lat). Casting odbywa się we Wrocławiu.

Natomiast wnętrza wynajmowane są na czas od jednej do dziesięciu godzin lub nawet na cały miesiąc. Oczywiście, firma płaci za wynajem. Uwaga! W czasie realizacji zdjęć w mieszkaniu lub domu, można uczestniczyć w nagraniach i oglądać, jak wygląda praca ekipy. Zdjęcia wnętrz oraz numer telefonu kontaktowego trzeba wysłać na adres: obiekty@takomedia.pl.
 

Komentarze

 • Joey
  #1 Joey dnia 30-03-2010 11:13
  Że też są ludzie, którzy chcą "grać" w tym okropieństwie pt. "Dlaczego ja?"...
 • pawel
  #2 pawel dnia 30-03-2010 15:35
  Według mnie program "Dlaczego ja?" to bardzo ciekawy program, ale oglądałem tylko jeden odcinek, bo ten był najbardziej interesujący.
 • E.
  #3 E. dnia 06-04-2010 13:08
  Przerażające, że takie bzdety mają taką oglądalność, podejrzewam, że wielu ludzi jest tak durnych, że wierzy to, że te historie "dzieją się naprawdę". Serio, ludzie tak są naiwni, stąd taka publika. Przecież to masakra...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.